Varaa Hotellit baarilla kohteessa Parentis-en-Born
Parentis-en-Born: Hotellit baarilla − tarkista saatavuus
Suosituimmat Hotellit baarilla Parentis-en-Born

The Original Boutiques, Hotel Lakeside
1482 Route du Lac Parentis-en-Born Landes
Hinta on 86 € per yö
86 €
20.2.–21.2.
sisältää verot ja maksut
The Original Boutiques, Hotel Lakeside sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lac Biscarrossen järvi. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
Pysäköinti sisältyy hintaan
Ilmainen Wi-Fi

Le Domaine des Grands Lacs - Vacancéole
380 route Théophile Gautier Parentis-en-Born Landes
Hinta on 67 € per yö
67 €
8.3.–9.3.
sisältää verot ja maksut
Le Domaine des Grands Lacs - Vacancéole sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Lac Biscarrossen järvi. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja sisäuima-altaan.
Uima-allas
Poreallas

Les Cottages du Lac
Route De Lahitte Parentis-en-Born Landes
Les Cottages du Lac sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lac Biscarrossen järvi. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja sisäuima-altaan.
Uima-allas
Poreallas
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Parentis-en-Born
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Parentis-en-Born: Hotellitiedot
Majoitukset | 5 442 |
|---|---|
Halvin hinta | 67 € |
Korkein hinta | 86 € |
Suositut hotellit | The Original Boutiques, Hotel Lakeside, Le Domaine des Grands Lacs - Vacancéole, Les Cottages du Lac |
Viimeisimmät hotelliarvostelut kohteessa Parentis-en-Bornebookersn tarkistamat arvostelut

Le Grand Hotel de la Plage
4/5 Hyvä
Mahtavalla paikalla oleva hotelli
"Sijainti ei voisi olla parempi. Auton sai helposti pysäköityä ja kävellen pääsi ostoksille, ravintoloihin ja tietenkin mahtavalle rannalle. Saimme huoneen, jostain pystyi ihailemaan ja kuuntelemaan merta. Huone oli siisti. Yöpöytä oli hieman ajansaatossa kolhiintunut ja huonekalut olivat kuin Ikeasta, mutta varsin viihtyisä huone. Vessaan olisin kaivannut pientä käsienpesupaikkaa, sillä nyt piti vaihtaa kokonaan huonetta käsien pesuun. Ilmastoinnin kanssa oli hotellissa haasteita, sillä huoneen ilmastointi puhalti vain tosi kylmää, kylpyhuoneessa ilma ei oikein vaihtunut ja kosteus pysyi tilassa sekä ravintolassa aamiaisella rätit ja sankot olivat aseteltu ilmastointilaitteen alle, koska kone vuosi. Muutenkin rakennus näytti jo hieman nuhjaantuneelta. Hotellin toiminta oli muutenkin hieman puolitehoista. Hotellin ravintolan hinta-laatusuhde ei ollut ihan kunnossa. Tarjoilu oli epätasa-arvoista ja töykeääkin. Sijainnin ja huoneen vuoksi menisin uudelleen."
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa Le Grand Hotel de la Plage
Julkaistu 9 kuukautta sitten
