Beautiful F3 apartment - 63m2 - 50m from RER A station
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä vuodesohva ja terassi. Asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Siivouspalvelu on saatavilla rajoitetusti.
Huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on patio. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku. Siivous on saatavilla rajoitettuina aikoina.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan pääss ä kohteesta Uskontojen ja kulttuurien esplanadi. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa keittiön ja pation.
Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja pation
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja hissi
Sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Val d'Europe ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Disneyland® Pariisi
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat ja hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Uuni
Vedenkeitin
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Vuodesohva
Kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Suihku
Oleskelutilat
Olohuone
Viihdetarjonta
Televisio
Ulkotilat
Patio
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Hissi
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Siivouspalvelu rajoitetusti
Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Ensiapulaukku
Yleistä
Yksikön koko: 63 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu ensiapupakkaus
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Bel Appartement F3 - 63m2 - à 50m du RER A Apartment
Bel Appartement F3 - 63m2 - à 50m du RER A Bussy-Saint-Georges
Beautiful F3 apartment - 63m2 - 50m from RER A station – arvostelut
Arvostelut
5,0
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 2 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 2 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 2 arvostelua
2–Hirveä
1
4,0/10
Siisteys
6,0/10
Palvelut/mukavuudet
8,0/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
Tarkistettu arvostelu
2/10 Hirveä
Sandrine S.
10.8.2024
Huonoa: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Inadmissible
Nous avions réservé notre séjour 18mois plus tôt pour les Jeux Olympiques. Une semaine avant je demande la procédure d’arrivée et l’hôte m’annonce alors qu’il annule ma réservation !!! Le pire est que la location est alors remise en ligne à 200€ supplémentaires !
Abritel m’a promis un dédommagement mais toujours rien alors que j’ai dû trouver un autre hébergement dans l’urgence et forclusion cher ! Nous voilà face un problème de malhonnêteté de la part de l’hôte et de manque de considération de la part d’ Abritel qui par ailleurs laisse en ligne l’annonce de cette personne ! Je ne lâcherai pas l’affaire
Sandrine S.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2024
Tarkistettu arvostelu
8/10 Hyvä
Stephanie
10.6.2024
Hyvää: Majoituspaikan kunto ja tilat
Une communication compliquée, un manque d'information, une propreté relative, des commodes avec des tiroirs cassés, un manque de notice d'utilisation des appareils, mais un appartement dans un immeuble sécurisé et très bien placé.
Un environnement calme.