Huoneistohotelli

Superbe T2 Balcon Parking Paris

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Superbe T2 Balcon Parking Paris valokuvagalleria

Ruokailu
Oleskelualue
Oleskelualue

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti sisältyy hintaan

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Paris, Île-de-France
  • Place, Parc Georges-Brassens
    ‪4 min kävelymatka‬
  • Place, Paris Expo
    ‪16 min kävelymatka‬
  • Place, Tour Montparnasse
    ‪19 min kävelymatka‬
  • Airport, Pariisi (CDG-Pariisi-Charles de Gaulle)
    ‪45 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Superbe T2 Balcon Parking Paris

Huoneistohotelli, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen pysäköinti ja joka sijaitsee lähellä kohdetta Les Invalides
Tämän savuttoman huoneistohotellin palveluihin kuuluu ilmainen omatoiminen pysäköinti. Jokaisessa huoneistossa on kuivausrumpu ja jääkaappi sekä parveke ja digi-TV. Asiakkaiden käytössä on mikroaaltouuni, kahvin-/teenkeitin ja astianpesukone.
Huoneissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Huoneessa on parveke. Digitaalikanavat takaavat viihteen. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi, mikroaaltouuni ja kahvin-/teenkeitin.
Superbe T2 Balcon Parking Paris sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Paris Expo. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa parvekkeen ja digitaalikanavat.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille kuivausrummun, parvekkeen ja digitaalikanavat
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Paris Expo ja 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Luxemburgin puisto
Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.

Tämä huoneistohotelli on savuton.


Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 15.93 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 18 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Superbe T2 Balcon Parking Paris Paris
Superbe T2 Balcon Parking Paris Aparthotel
Superbe T2 Balcon Parking Paris Aparthotel Paris

Superbe T2 Balcon Parking Paris – arvostelut