Ihana Mukava 1 bdr. Mökki kattoterassilla, MerinÀköala, 1 king size -vuoro. & 1 queen-vuode, tÀysin varustettu keittiö, kylpyhuone suurella suihkulla. SiellÀ on pÀÀllikkö, ja sinulla on myös saatavana vuokra-kajakkeja, meloa, boogie-levyt, rantapala ja tuolit on varattu tÀlle ihanalle mökille.
Allas on jaettu 2 muun yksikön kanssa, sijainti on hyvin yksityinen ja rauhallinen. TÀmÀ on tÀydellinen paikka viettÀÀ ikimuistoista aikaa, playa del secreto on mayajen rivieran kaunein ranta vain 15 minuutin pÀÀssÀ Playa del Carmenista, 20 minuutin pÀÀssÀ Cancunin lentokentÀltÀ, tÀydellinen paikka pÀÀstÀ kaikkiin tÀrkeimpiin kiinnostaviin kohteisiin, vain 5 minuutin pÀÀssÀ Puerto Morelos.
Ranta on 20 askeleen pÀÀssÀ mökistÀ. Sen mahdollinen jÀrjestÀminen kokkipalvelua, joogatunteja, hierontaa, kuljetuspalvelua Cancunin lentokentÀltÀ ja ruokaa varastossa.
KesÀkuusta syyskuuhun merikilpikonnat tulevat ja pesivÀt rannallamme. Se on unohtumaton kokemus.
Playa del secretossa meillÀ on vartija sisÀÀnkÀynnillÀ 24 tuntia.
Siivouspalvelu ja johtaja paikan pÀÀllÀ auttaa sinua kaikissa tarpeissa.
Tervetuloa Angy-sviittiin ja Casa Chantyyn