Koko huoneisto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Bungalow Tarvana-#1
Huoneisto, jossa on keittiö ja parveke
Ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän savuttoman huoneistorakennuksen palveluihin. Huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja parveke. Asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni.
Ilmastoiduissa huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja designer-hygieniatuotteet. Huoneessa on parveke. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Port Isabelin majakka. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, 2 kylpyhuonetta ja parveke
Ilmainen Wi-Fi
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Sijaitsee 13 minuutin ajomatkan päässä kohteesta South Padre Island Beach ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Beach Park at Isla Blanca
Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Rajoitettuja pysäköintipaikkoja on saatavilla.
Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.
Puhutut kielet
Englanti
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Ranta lähistöllä
Internet
Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Paikan päällä on rajallinen määrä pysäköintipaikkoja
Keittiö
Astianpesukone
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Liesi
Mikroaaltouuni
Uuni
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Kylpyhuone
2 yksityistä kylpyhuonetta
Designer-hygieniatuotteet
Pyyhkeet saatavilla
Oleskelutilat
Erillinen ruokailualue
Viihdetarjonta
Televisio
Ulkotilat
Parveke
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Ei hissiä
Savuton majoituspaikka
Sijainti
Lähellä valtamerta
Turvallisuusominaisuudet
Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Palosammutin
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Sisäänpääsy
Pääsykoodi, yksityinen sisäänkäynti
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse 24 tuntia ennen saapumista. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Bungalow Tarvana #1
Bungalow Tarvana-#1 Condo
Bungalow Tarvana-#1 Port Isabel
Bungalow Tarvana-#1 Condo Port Isabel
Bungalow Tarvana-#1 – arvostelut
Arvostelut
8,0
Erittäin hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 2 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 2 kautta 2 arvostelua
8–Hyvä
2
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua
2–Hirveä
0
9,0/10
Siisteys
6,0/10
Palvelut/mukavuudet
8,0/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
8/10 Hyvä
Michael
Matkusti perheen kanssa
10.9.2023
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
schöne Ferienwohnung in guter Lage
- saubere, gut ausgestattete Ferienwohnung
- schöne Umgebung
- sehr gute Ausgangsbasis für SPI
Michael
Yöpyi 5 yötä elokuussa 2023
8/10 Hyvä
April
Matkusti ryhmän kanssa
28.10.2022
Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
The property was nice and in a great location for walking. The surrounding area was a little run down…
The point of contact by the name of Jim was rude but we didn’t have any use for him after we arrived at the location.
On Expedia, it states that tenants will receive an email with the code to the door at the 24 hour mark. We did not receive the code until two hours before our arrival. This was uncomfortable for us as we had to drive six hours to the location. I called Jim in the early am and was texted back that it was early and that I’d receive the code later that day. I explained (texted) my concern and received no response…then when we got to the property, we wanted to ensure that we were parking in the correct location, called Jim and asked and was treated very rudely. So, won’t be going back to that lovely location.
Other than Jim’s rudeness, everything was fine but rudeness turns me off quickly!