Elä paikallisen elämää Porton sydämessä.
Löydät viihtyisän asunnon, joka tarjoaa upean ilmapiirin. Vain 5 minuutin päässä S. Catarina ilmaisella wifi ja AC.
Se on paras vaihtoehto pariskunnille, yksittäisille seikkailijoille ja liikematkailijoille, jotka haluavat nauttia kaikesta, mitä Porto tarjoaa.
Odotan aina innolla mahtavia ihmisiä. Lähetä minulle sähköpostia nyt ja omaksumme kaikkien aikojen parhaan kokemuksen!
Tietoja avaruudesta
Upouusi ja viihtyisä asunto, jossa kaikki mukavuudet ovat eeppinen oleskelu ja upealla paikalla.
Sinulla on 1 queen-vuode, jotta saat upean unen yön ja mahtava keittiö, joka haastaa sinut kokkimaan kaupungin parhaat herkut.
Huoneistossa on ilmastointi, joten ole lämmin kylminä päivinä ja tuoreita kuumina.
Lisäksi sinulla on wifi jakaa koko sisältö ja olla tarkkaavainen kotimaasi uutisten suhteen.
Meillä on yllätys sinulle! Netflix jäähdyttää päivän lopussa ennen nukkumista.
Onko sinulla paljon matkalaukkuja? Älä huoli, sinun ei tarvitse kiivetä portaita, sinulla on hissi auttaa sinua. Lisäksi, jos saavut aikaisemmin, sinulla on kaapit Trinidadin asemalla pitämään sitä.
Olet vain 5 minuutin päässä Santa Catarinasta, 5 minuutin päässä Bubosta, 7 minuutin päässä Trinidadista ja 10 minuutin päässä liittolaisista.
Tartu tilaisuuteen olla lähellä tärkeimpiä nähtävyyksiä, monumentteja, ravintoloita, joukkoliikennettä, puistoja ja jopa yöelämäkohteita.
Vuorovaikutus kanssasi
Olen aina käytettävissä ja annan sinulle parhaat vinkit tutkia kaupunkia ja löytää piilotettuja jalokiviä.
Odotan aina innolla mahtavia ihmisiä. Lähetä minulle sähköpostia nyt ja omaksumme kaikkien aikojen parhaan kokemuksen!
Huomaa:
Sisäänkirjautuminen päättyy keskiyöllä, sen jälkeen sisäänkirjautuminen ei ehkä ole mahdollista. Jos joku on käytettävissä, siitä veloitetaan 15 € jokaisesta tunnista, joka odottaa klo 00.00 jälkeen.
Myös myöhäisestä uloskirjautumisesta peritään maksu, jos uloskirjautuminen tapahtuu klo 11 jälkeen ilman lupaa.