Kaikki kodin yksityisyys. Minikeittiössä on kaikki mitä tarvitset.
Portviinikellarit ja Porto-keskus ovat 8 minuutin metromatkan päässä, ja asema on 2 minuutin päässä 2 talosta.
Huoneessa on ulkoterassi. Wi-Fi on ilmainen.
Porton lentokenttä on 14 km: n päässä hotellista. Rannat ovat 15 minuutin ajomatkan päässä.
Rauhallinen alue, jossa leipomot, leivonnaiset hyvin lähellä.
Sisätila täysin remontoitu. Panostamme minimalismiin, käytännöllisyyteen ja joskus ei yllättäviin. Oletko nähnyt lamppumme?
Työskentelemme edelleen ulkoavaruudessa, mutta voit jo nauttia lepoajasta lavoilla värikkäillä tyynyillä. Voit tietää taiteellisen asennuksen, joka koostuu ovista, jotka poistettiin paikasta remontin aikana.
Jokaisessa talossa on pieni yksityinen terassi. On myös patio, jossa jokainen voi olla täysin cavaqueirassa.
Annamme sinulle kaiken yksityisyyden. Mutta olemme aina puhelun päässä. Meillä on aina työntekijöitä. Vaikka et ole kotona ja tarvitset apua, soita vain yhteen numeroon, jonka annamme sisäänkirjautumisen yhteydessä.