Koko loma-asunto
Villa Isabel
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Villa Isabel valokuvagalleria





Koko koti
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Ulkotilat
Tutustu alueeseen

Via Porta Penta, Praiano, SA, 80067
- San Lucan evankelistinen kirkkoPlace, San Lucan evankelistinen kirkko5 min kävelymatka
- Marina di Praia (ranta)Place, Marina di Praia (ranta)8 min kävelymatka
- San Gennaron kirkkoPlace, San Gennaron kirkko15 min kävelymatka
- Napoli (NAP-Napolin kansainvälinen lentoasema)Airport, Napoli (NAP-Napolin kansainvälinen lentoasema)72 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Baron House
Baron House
Praiano
- Näkymä merelle
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi

Moressa - Casa Mimi Praiano
Moressa - Casa Mimi Praiano
Praiano
- Näkymä merelle
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmastointi
5.0 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
5
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu

Exclusive Villa on the sea with pools
Exclusive Villa on the sea with pools
Praiano
- Näkymä merelle
- Uima-allas
- Poreallas
- Aamiainen sisältyy hintaan

Tonia House
Tonia House
Praiano
- Keittiö
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.5 kautta 5, Upea, 2 arvostelua
4,5
Upea
2 arvostelua
Tietoja majoituspaikasta
Kokonaan sinun
Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Villa Isabel
Tämän savuttoman huvilan palveluihin kuuluu kielitaitoinen henkilökunta. Huvilassa asiakkaiden käytössä on 5 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja terassi. Asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni.
Huvila tarjoaa 5 ilmastoitua huonetta, joissa on ilmainen sanomalehti ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on patio. Huoneissa on oleskelualue. Tämän 3,5 tähden huvilan huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee.
Tämä huvila tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Digitaalikanavat takaavat viihteen.
Tämä huvila sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta San Lucan evankelistinen kirkko. Tässä 3,5 tähden huvilassa on 5 huvilaa. Huvilassa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 3 kylpyhuonetta
- Ilmainen Wi-Fi
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille kielitaitoisen henkilökunnan
- Sijaitsee 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Duomo di Amalfi ja 13 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Amalfi Harbour (satama)
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön kielitaitoisen henkilökunnan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä 3,5 tähden huvila on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Saatavilla huvilassa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Keittiö
- Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
- Uuni
Makuuhuoneet
- 5 makuuhuonetta
- Lakanat saatavilla
- Lisä-/varavuode: EUR 100 per yö
Kylpyhuone
- 3 yksityistä kylpyhuonetta
- Bidee
- Hiustenkuivaaja
- Pyyhkeet saatavilla
- Suihku
Oleskelutilat
- Erillinen oleskelualue
- Erillinen ruokailualue
Viihdetarjonta
- Televisio ja digitaaliset kanavat
Ulkotilat
- Patio
Pesulapalvelu
- Pyykinpesukone
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
- Lämmitys
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissiä
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Ilmaiset sanomalehdet päivittäin
- Kielitaitoinen henkilökunta
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
- 5 majoitustilaa
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 50 EUR, jos sisäänkirjautuminen tehdään klo 20.00–0.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Remontit ja kiinniolokaudet
Majoituspaikka on suljettu 18. 9ta –
31. 12ta.
Sisäänpääsy
Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
- Lisä-/varavuoteita on saatavilla 100.0 EUR:n suuruista maksua vastaan per yö.
- Vauvansänky on saatavilla 15.0 EUR:n suuruista maksua vastaan per päivä.
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 1.11.–31.3. välisenä aikana 0.00 EUR per henkilö per yö, korkeintaan 7 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 10 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 1.4.–31.10. välisenä aikana 3.00 EUR per henkilö, per yö, korkeintaan 7 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 10 vuotta vanhoilta lapsilta.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 50 EUR:n suuruinen lisämaksu klo 20.00–0.00
- Vauvansänky: 15.0 EUR per päivä
- Lisävuode: 100.0 EUR per yö
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
- Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Villa Isabel Villa
Villa Isabel Praiano
Villa Isabel Villa Praiano