Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Villa la lancha on the beach

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Villa la lancha on the beach valokuvagalleria

Uima-allas
Ruokailu
Ulkoalueet

Koko koti

9 makuuhuonetta10 kylpyhuonetta30 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Näkymä rannalle

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Boca de Tomatlán, JAL
  • Place, Boca de Tomatlanin polun lähtöpiste
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Boca
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Colomitosin ranta
    ‪19 min kävelymatka‬
  • Airport, Puerto Vallarta, Jalisco (PVR-Licenciado Gustavo Diaz Ordazin kansainvälinen lentokenttä)
    ‪34 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Villa la lancha on the beach

Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Boca de Tomatlanin polun lähtöpiste. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa 10 kylpyhuonetta.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille 10 kylpyhuonetta
  • Sijaitsee vain 1 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Banderasinlahti ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Los Arcos (luonnonmuodostelma)

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Makuuhuoneet

  • 9 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 10 kylpyhuonetta

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
Lancha A Pie Puerto Vallarta
Villa la Lancha a pie de Playa Puerto Vallarta
Villa la Lancha a pie de Playa Private vacation home

Villa la lancha on the beach – arvostelut