Koko loma-asunto

Colpo D'Ali - Three bedrooms house with jacuzzi, terrace and an amazing view

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Colpo D'Ali - Three bedrooms house with jacuzzi, terrace and an amazing view valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Sisätilat
Jääkaappi, uuni, liesi, astianpesukone
Taulutelevisio
3 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet

Arvostelut

6,0 kautta 10.

Koko koti

3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Ravello, Provincia di Salerno
  • Place, La Rondinaia
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Place, Villa Rufolo (rakennus)
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Place, Duomo di Ravello
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Airport, Salerno (QSR-Costa d'Amalfi)
    ‪52 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Colpo D'Ali - Three bedrooms house with jacuzzi, terrace and an amazing view

Tämän loma-asunnon palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Loma-asunnossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja astianpesukone. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, 2.5 kylpyhuonetta ja taulutelevisio.
Ilmastoiduissa huoneissa on kylpytakit ja hiustenkuivaaja. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, astiat/ruokailuvälineet ja astianpesukone.

Kylpyhuoneista löytyy suihku, bidee ja ilmaiset hygieniatuotteet. Huoneissa on taulutelevisio.

Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta San Giovanni del Toron kirkko. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja 2.5 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2.5 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja terassi
  • Sijaitsee 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Duomo di Amalfi ja 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Amalfi Harbour (satama)
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2,5 kylpyhuonetta
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Kylpytakit
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio

Ulkotilat

  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.30

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Colpo D'Ali - Three bedrooms house with jacuzzi, terrace and an amazing view – arvostelut

Arvostelut

6,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

6,0/10

Siisteys

Arvostelut

6/10 OK

Tavis D.

Tucked Away Apartment with Commanding Views

Beautiful views of Ravello and the Tyrrhenian Sea from a spacious apartment with double decks. Could use a bit of updating but did not detract from the stay. However, do not stay here if you have any mobility issues. Walking to and from the city center for meals and attractions takes ~15’ over steep inclines. Additionally, the property manager was incredibly helpful!
Yöpyi 6 yötä kesäkuussa 2024