Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Lagoa All Seasons Apartment
Tämän asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huoneistossa on ilmainen Wi-Fi ja suihku. Erillinen yksityinen kylpyhuone.
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Huoneissa on erilliset yksityiset kylpyhuoneet. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Rodrigo de Freitas Lagoon. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käytettäväksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.
Huoneistossa tarjoaa asiakkaille suihkun
Ilmainen Wi-Fi
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille hissin
Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Atlântica-puistokatu ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Copacabanan ranta
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön hissin. Wi-Fi ja kiinteä internetyhteys ovat saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Ranta lähistöllä
Internet
Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Kylpyhuone
1 erillinen yksityinen kylpyhuone
Suihku
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Vain kissat ja koirat tervetulleita
Korkeintaan 4 kg per lemmikki
Sopivuus/esteettömyys
Hissi
Sijainti
Lähellä metroasemaa
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Vain koirat ja kissat sallitaan
Korkeintaan 1 (painoraja: 4 kg per lemmikki)
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
Siivousmaksu: 150 BRL per majoitustila per yöpyminen
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Sisäänkirjautumisen yhteydessä vanhempien tai laillisen huoltajan, joka matkustaa alle 18-vuotiaan lapsen kanssa, on esitettävä lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (esimerkiksi passi). Jos asiakkaat matkustavat Brasiliaan ja vain yksi vanhemmista matkustaa lapsen kanssa, tämän vanhemman tulee esittää lapsen syntymätodistuksen ja kuvallisen henkilöllisyystodistuksen lisäksi matkan valtuutuskirje, joka on toisen vanhemman allekirjoittama ja notaarin vahvistama. Jos vanhemmat tai laillinen huoltaja eivät pysty antamaan tai eivät halua antaa tätä valtuutusta, tarvitaan laillinen lupa. Jos aiot matkustaa Brasiliaan lasten kanssa, sinun on pyydettävä Brasilian konsulaatista lisätietoja ennen matkaa.
Otathan huomioon, että tämä majoituspaikka voi hylätä varaukset, jos ne on tehty ryhmätapahtumiin tai juhliin, kuten polttareihin, osallistumista varten.
Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
Joidenkin tilojen käyttöoikeudet voivat olla rajalliset. Saat lisätietoja ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Lagoa All Seasons
Lagoa All Seasons Apartment
Lagoa All Seasons Apartment Rio de Janeiro
Lagoa All Seasons Rio de Janeiro
Lagoa All Seasons
Lagoa All Seasons Apartment Apartment
Lagoa All Seasons Apartment Rio de Janeiro
Lagoa All Seasons Apartment Apartment Rio de Janeiro