Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Ihastuttava asunto Cerrin alueella
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Ihastuttava asunto Cerrin alueella valokuvagalleria





Arvostelut
1010 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko huoneisto
Suositut palvelut/mukavuudet
- Takka
- Pyykinpesukone
- Pysäköinti saatavilla
- Keittiö
- Grilli
- Ulkotilat
Tutustu alueeseen

Rocca di Cambio, Abruzzo
- Brecciara-hiihtohissiPlace, Brecciara-hiihtohissi10 min ajomatka
- Campo FelicePlace, Campo Felice12 min ajomatka
- Seggiovia ScuolaPlace, Seggiovia Scuola12 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

L'Appartamento di Emma
L'Appartamento di Emma
Villarosa di Martinsic
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ulkotilat
- Pysäköinti saatavilla

Suurin rauha keskustassa
Suurin rauha keskustassa
Pescina
- Ulkotilat
Hinta on 905 €
905 €
sisältää verot ja maksut
13.12.–14.12.

Enkelin näkymä on olennainen pako, rakastat todella inspiroituneena
Enkelin näkymä on olennainen pako, rakastat todella inspiroituneena
Farindola (PE)
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
- Pysäköinti saatavilla
- Grilli
3.0 kautta 5, 2 arvostelua
3,0
2 arvostelua
Tietoja majoituspaikasta
Kokonaan sinun
Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Ihastuttava asunto Cerrin alueella
Huoneisto sijaitsee Cerrin asuinkeskuksessa noin 1500 metrin korkeudessa ja siinä on suuri ulkotarha, jossa on kivi grilli, josta on upeat näkymät Altopiano delle Rocchelle.
Äskettäin uusittu sen sisällä on jaettu kahteen kerrokseen ensimmäisessä kerroksessa. Löydämme takkahuone, jossa on 32 '' LCD-TV, vuodesohva, minikeittiö, joka on varustettu kaikilla mukavuuksilla (uuni, jääkaappi, liesi ja kaikki tarvittavat välineet) , kylpyhuone suihkulla ja kahden hengen huone, LCD-TV.
Toisessa kerroksessa on kaksi kahden hengen makuuhuonetta, olohuone, jossa on 32 "LCD-TV, kylpyhuone suihkulla ja pesutupa.
Vieraiden käytössä on myös 2 autopaikkaa, yksi ulkopuolella ja yksi autotallissa.
Itsenäinen lämmitysjärjestelmä mahtuu mukavasti korkeintaan 8 henkilöä, ja se on noin 4 km: n päässä Campo Felice -hiihtohisseistä.
Äskettäin uusittu sen sisällä on jaettu kahteen kerrokseen ensimmäisessä kerroksessa. Löydämme takkahuone, jossa on 32 '' LCD-TV, vuodesohva, minikeittiö, joka on varustettu kaikilla mukavuuksilla (uuni, jääkaappi, liesi ja kaikki tarvittavat välineet) , kylpyhuone suihkulla ja kahden hengen huone, LCD-TV.
Toisessa kerroksessa on kaksi kahden hengen makuuhuonetta, olohuone, jossa on 32 "LCD-TV, kylpyhuone suihkulla ja pesutupa.
Vieraiden käytössä on myös 2 autopaikkaa, yksi ulkopuolella ja yksi autotallissa.
Itsenäinen lämmitysjärjestelmä mahtuu mukavasti korkeintaan 8 henkilöä, ja se on noin 4 km: n päässä Campo Felice -hiihtohisseistä.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Brecciara-hiihtohissi. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittonurkkauksen ja takan.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, pyykinpesukoneen ja takan
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
- Sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Brecciara-hiihtohissi ja 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cerchiare-hiihtohissi
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Hiihto
- Lähellä hiihtomahdollisuutta
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Auto vaaditaan
- Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin
Keittonurkkaus
- Jääkaappi
- Kahvin-/vedenkeitin
- Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
- Liesi
- Mausteita
- Uuni
Makuuhuoneet
- 3 makuuhuonetta
- Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
- Hiustenkuivaaja
- Pyyhkeet saatavilla
- Suihku
- Vessapaperi
Oleskelutilat
- Olohuone
- Takka
Viihdetarjonta
- Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat
Ulkotilat
- Grilli
- Puutarha
- Puutarhakalusteet
Pesulapalvelu
- Pyykinpesukone
- Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
- Lämmitys
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Siivouspalvelu (pyynnöstä)
- Silitysrauta/-lauta
Sijainti
- Vuoristossa
Tekemistä
- Hevosten ratsastusmahdollisuus lähistöllä
- Maastopyöräilymahdollisuus lähistöllä
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
- Puutarha
- Siivouspalvelu (pyynnöstä)
- Yksikön koko: 120 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 30
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
- Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Vrbo Property
Lovely In The Cerri Area
Lovely Apartment Resort i Cerri
Lovely apartment in the Cerri area Rocca di Cambio
Lovely apartment in the Cerri area Private vacation home