Huoneisto sijaitsee Rooman sydämessä muutaman askeleen päässä Circus Maximusista, Totuuden suusta, Kolosseumista, Rooman foorumista. Se sijaitsee yhdessä keskustan trendikkäimmistä ja tyypillisimmistä paikoista, joissa on ääretön määrä ravintoloita ja viinibaareja. , tyypilliset uunit, teatterit, kaupat ja kaikenlaiset palvelut ..
Huoneisto on kokonaan uusittu ja tyylikkäästi sisustettu, se sijaitsee muinaisen concierge-rakennuksen ensimmäisessä kerroksessa ja koostuu suuresta eteisestä, olohuoneesta, jossa vuodesohva kahdelle, täysin varustettu avoin keittiö, kahden hengen huone, mukava vaatehuone , kylpyhuone suurella suihkulla.
Kaikki on valmis ja hoidettu jokaisessa yksityiskohdassa.
ilmastointi,
Satelliitti-tv,
WI-FI Internet,
itsenäinen lämmitysjärjestelmä,
pesukone,
turvallinen,
puhelinlinja,
hiustenkuivaaja,
silitysrauta ja -lauta,
kartat, matkaoppaat ja kirjat Roomasta ..
Huoneiston hintaan sisältyy: liinavaatteet ja pyyhkeet, apuohjelmat (sähkö, Wi-Fi-internet, kaasu, ilmastointi, lämmitys ..) ja löydät kaiken mitä tarvitset aamiaiseksi.
Huoneistoon mahtuu mukavasti 5 henkilöä.
Esitetyt hinnat ovat 2 hengelle.