Dimora degli Dei

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Dimora degli Dei valokuvagalleria

Käytävä
Ruokailu
Junior-sviitti | Syvä kylpyamme
Vastaanotto
Ulkopuoli

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesu
  • Huonepalvelu
  • Siivous

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Via Del Seminario 87, Rome, RM, 186
  • Place, Piazza della Rotonda (aukio)
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Pantheon
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Santa Chiara palatsi
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Airport, Rooma (FCO-Fiumicino - Leonardo da Vincin kansainvälinen lentoasema)
    ‪32 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Superior-huone

10,0 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(3 arvostelua)
  • 22 m²
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky TAI 2 yhden hengen sänkyä

Kolmen hengen huone

  • 28 m²
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky TAI 3 yhden hengen sänkyä

Junior-sviitti

9,0 kautta 10
Upea
(2 arvostelua)
  • 24 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky TAI 2 yhden hengen sänkyä

Standard-huone

9,4 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(11 arvostelua)
  • 22 m²
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky TAI 2 yhden hengen sänkyä

Yhden makuuhuoneen huoneisto (Liite: Piazza della Maddalena, 2)

  • 80 m²
  • 1 makuuhuone
  • Näkymä kaupungille
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Dimora degli Dei

Uusbarokkityylinen majatalo
Tämän savuttoman majatalon palveluihin kuuluu concierge-palvelut, kuivapesulapalvelu ja pyykinpesutilat. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on limusiinipalvelu, express-uloskirjautuminen ja kiertoajelu-/lippupalvelu.
Dimora degli Dei tarjoaa 6 huonetta, joissa on minibaari ja espressokoneet. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu ja kalustettu. Huoneissa on LCD-televisio. Kylpyhuoneista löytyy suihku, sadesuihkupää, tohvelit, bidee ja ilmaiset hygieniatuotteet.

Tämä majatalo tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja tallelokerot. Lisäksi huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Allergiatestatut vuodevaatteet ja silitysrauta/-lauta ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin.

Dimora degli Dei on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Pantheon. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä kuivapesulapalvelun ja edestakaiset lentokenttäkuljetukset (lisämaksusta).
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisältyvät kuivapesula-/pesulapalvelut, concierge ja kiertoajelu- tai lippupalvelu
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Pantheon ja 6 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Piazza Navona
  • Lentokenttäkuljetukset saatavilla maksusta
Dimora degli Dei tarjoaa asiakkaiden käyttöön kielitaitoisen henkilökunnan, kiertoajelu- tai lippupalvelun ja concierge-palvelut. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden) ovat saatavilla lisämaksusta. Dimora degli Dei, joka on liikematkustukseen soveltuva majoituspaikka, tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös pyykinpesutilat, kuivapesulan/pesulapalvelut ja limusiini- / town car -palvelun.

Tämä 4 tähden majatalo on savuton.

Huonepalvelu (rajoitettuina aikoina) on käytettävissä.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
  • Ympärivuorokautiset meno-paluulentokenttäkuljetukset (lisämaksusta)
  • Limusiini- / town car -palvelu

Tekemistä

  • Televisio yleisissä tiloissa

Perheystävällinen

  • Pyykinpesutilat
  • Vauvansänky (lisämaksusta)
  • Äänieristetyt huoneet

Mukavuudet

  • Matkatavarasäilytys
  • Osan vuorokaudesta auki oleva vastaanotto
  • Pyykinpesutilat
  • Tallelokero vastaanottotiskillä

Palvelut asiakkaille

  • Concierge-palvelut
  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut
  • Kuivapesula-/pesulapalvelu
  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
  • Ei hissiä
  • Esteettömät lentokenttäkuljetukset

Muuta

  • 1 kerros
  • 1 rakennus
  • Rakennettu vuonna 1842
  • Savuton majoituspaikka
  • Uusbarokkityylinen arkkitehtuuri

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Allergiatestatut vuodevaatteet
  • Lakanat saatavilla
  • Pimennysverhot
  • Vauvansänky (lisämaksusta)

Kylpyhuone

  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Sadesuihku
  • Suihku
  • Tohvelit

Viihdetarjonta

  • 32–tuumainen LCD-televisio

Ruoka ja juoma

  • Espressokeitin
  • Huonepalvelu (rajoitetut ajat)
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Minibaari
  • Vedenkeitin

Muuta

  • Ilmastointi (säädettävä)
  • Silitysrauta/-lauta pyynnöstä
  • Turvalokero
  • Työpöytä
  • Yksilöllinen sisustus
  • Yksilölliset kalusteet
  • Äänieristetyt huoneet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 25 EUR, jos sisäänkirjautuminen tehdään klo 22.00–4.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.30
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Myöhäisestä uloskirjautumisesta veloitetaan lisämaksu
Express-uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tämä majoituspaikka tarjoaa kuljetukset lentokentältä (lisämaksuja saatetaan veloittaa). Kuljetusten järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan 48 tuntia ennen saapumista. Yhteystiedot löytyvät varauksen jälkeen lähetetystä varausvahvistuksesta.
Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 7.30–14.30
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 22.00 jälkeen
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Ilmoita arvioitu saapumisaikasi majoitusliikkeelle etukäteen.

Sisäänpääsy

Vastaanotto avoinna rajoitetusti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänky on saatavilla 25.0 EUR:n suuruista maksua vastaan per päivä.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 6.00 EUR per henkilö per yö korkeintaan 10 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 10 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lentokenttäkuljetusmaksu: 70 EUR per ajoneuvo (yhteen suuntaan, korkeintaan 2 henkilöä)
  • Lentokenttäkuljetus per lapsi: 70 EUR yhteen suuntaan (1–3 vuoden ikäiset)
  • Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 25 EUR:n suuruinen lisämaksu klo 22.00–4.00
  • Myöhäisestä uloskirjautumisesta veloitetaan lisämaksu
  • Vauvansänky: 25.0 EUR per päivä

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu palosammutin, palovaroitin, turvajärjestelmä ja ensiapupakkaus
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Dimora degli Dei tarjoaa kuljetukset lentokentältä (maksuja saatetaan veloittaa). Ota majoituspaikkaan yhteyttä varausvahvistuksesta löytyvään numeroon 48 tuntia ennen saapumista antaaksesi saapumistietosi. Majoituspaikan vastaanotto on avoinna joka päivä klo 7.30–14.30.
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 22.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT058091B4CU62MTTP
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
  • Dimora degli Dei ei tarjoile alkoholia.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Dimora degli
Dimora degli House
Dimora degli House Rome
Dimora degli Rome
Dimora degli Guesthouse Rome
Dimora degli Guesthouse
Dimora degli Dei Rome
Dimora degli Dei Guesthouse
Dimora degli Dei Guesthouse Rome

Dimora degli Dei – arvostelut

Arvostelut

9,0

Upea

Arvosana 10 - Loistava. 171 kautta 260 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 61 kautta 260 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 17 kautta 260 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 4 kautta 260 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 7 kautta 260 arvostelua

9,4/10

Siisteys

9,4/10

Henkilökunta ja palvelu

8,8/10

Palvelut/mukavuudet

9,0/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

8,6/10

Ympäristöystävällisyys

Arvostelut

10/10 Loistava

Emilia

Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2024

8/10 Hyvä

Heidi, Itä-Uusimaa

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Hyvä hotelli aivan Pantheonin vierestä

Saimme huoneen heti saavuttuamme, vaikka ilmoitettuun aikaan oli vielä muutama tunti, mikä oli todella hienoa. Miellyttävä yllätys oli mahdollisuus saada aamupala huoneeseen, ja ilmaiseksi, kaiken lisäksi. Illalla oli tarjolla pikku naposteltavaa ja viiniä, myös ilman lisäkuluja. Suosittelen kaikille!
Yöpyi 4 yötä syyskuussa 2017

10/10 Loistava

debra

Matkusti kumppanin kanssa
Excellent staff-perfect location-furniture needs to be replaced- sofas very uncomfortable but bed was comfortable-be aware, loud live music under the window every night-as well as loud sea gulls so bring ear plugs!
Yöpyi 5 yötä lokakuussa 2025

10/10 Loistava

Kohei, Nagoya-shi

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
観光スポットへのアクセスが非常に良い。客室も広くて清潔。また泊まりたい。
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2025

10/10 Loistava

Robyn

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Yöpyi 4 yötä syyskuussa 2025

6/10 OK

Penny

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys ja palvelut/mukavuudet
Huonoa: Henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
The best thing about this property is its location. It was just a few steps away from the pantheon and the Piazza. Two restaurants and a gelato shop just steps away. First of all there wasn’t any sign outside to indicate that it was a hotel. Our driver knew where it was, if not we never would have found it.The hotel itself was not accessible for guests with walking issues. There were several flights of stairs, and the unit we were first in had a step up into the bathroom which my husband missed and fell, just missing hitting his head on the sink or toilet. The next morning we changed rooms to one without and steps. The hotel had a tiny elevator, but it opened up on to the middle of a staircase. I would only recommend this hotel for those who are young and able to handle all the obstacles in the way of getting into the hotel. The reception desk was only manned between 8am-2 pm. Outside of those hours, you were on your own.
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2025

8/10 Hyvä

Karen Diana, Fareham

Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu
Lovely room and staff very helpful and friendly. Perfect location. Just nigh on IMPOSSIBLE to find! You guys really need to put up a sign by the front door. If trying to find it, look up for house number on the wall, and use bottom intercom button. Rooms only, no hotel spaces.
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2025

8/10 Hyvä

Andrew

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2025

4/10 Huono

Braxton

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Yöpyi 1 yön elokuussa 2025

10/10 Loistava

Kerri

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excellent. Thank you.
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2025

10/10 Loistava

Tareq

Yöpyi 2 yötä heinäkuussa 2025

10/10 Loistava

Yacoub

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Pretty good location and services
Yöpyi 3 yötä toukokuussa 2025

10/10 Loistava

Holly

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

One night in Rome

The Dimora degli Dei was an adorable guest house (not a hotel by American standards) a few feet from the Panthenon square. The rooms were clean and efficient and quiet! The entry to building was a little off putting but once we entered the floor it was very nice. Beautiful doors : ) The bed was comfortable and loved vintage style decorations. There were no overnight staff in the place - but had quick response via text...Unfortunately we were only there one night but would have liked to stay longer. Would stay again - thank you!
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2025

8/10 Hyvä

Luciane

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Localização perfeita! Atendeu bem ao nosso propós!

A localização é maravilhosa! No coração do centro histórico a uma distância “caminhável” a qualquer atração turística. Com curta distancia de caminhada a excelentes restaurantes e sorveterias. Os anfitriões são muito gentis e prestativos. O prédio é muito antigo e, a princípio, não causa uma boa impressão. A rua à noite tem uns pássaros que fazem muito barulho, mas depois acabamos acostumando. Fomos em 4, casal e nossos 2 filhos.
Yöpyi 6 yötä maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Mahfam

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2025

8/10 Hyvä

Charlie

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
This is an amazing property on the second floor of a private building with multiple units available for guest. The staff is highly responsive and takes a proactive attitude toward making things just right. The property is literally a two minute walk at the most to the columns of the Parthenon, absolutely amazing location with countless restaurants and shops to Peru.
Yöpyi 2 yötä joulukuussa 2024

8/10 Hyvä

HAMID AKIN, Istanbul

Yöpyi 5 yötä joulukuussa 2024

10/10 Loistava

DANIELA

Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2024

6/10 OK

Pietro

Matkusti perheen kanssa
Huonoa: Henkilökunta ja palvelu
Shower is very small and no luggage person.. we decided to move to some other hotel to accommodate our stay that was half the price at a hotel
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024

2/10 Hirveä

Naoum

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Nightmare in Rome. Stay away.

It was an absolute nightmare. Upon check in, person from hotel took me alone to see our room (there was no place to safely keep our luggage my husband had to stay with it)to some annex building , about quater to galf kilometer away , building is terribly smells, no elevator as was advertised, and that pearson told me to go back and he disappeared, i couldn't axit that building because you have to know how to do it, otherwise its locked. I was there alone, in the terrible smelly building, no phone connection and my husband didn't have address where i was. I was screaming and panicking and was about to jump off the 2nd floor window, but that pearson suddenly appears and put attitude toward me, why i am still there(((after that i wake next morning in shock and panic and was afraid to go to the outside, my vacation was over. so , if you can avoid those accommodations, please do. You will also avoid harrasment. And i tried to contact Hotels.com for help and they told me to go ahead and commit suicide since i was in chock when i was called them. I move on and booked another hotel and lost my $, since there was no customer support or service from the hotels.com , i am also holding a golden membership with hotels.com and was a very loyal member for very long time, but believe its a time to change that , unfortunately. I will try to attach a photo where i was locked.
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024

8/10 Hyvä

Reginald

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
The staff was great, communicated via whats app for an early check in which went smooth. The apt was great and surprisingly quiet once the windows were closed. Extremely convenient location. Main complaint however was the bed sheet cover was visibly dirty which no guest should face. The apt in general needs a thourough cleaning and dusting, maybe some touch up paint. A shame, otherwise our stay was nearly perfect.
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Marte

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Meget bra belligenhet i vakre Roma

Vi hadde 7 netter her og kommer gjerne tilbake. Fantastisk beliggenhet og god service. Veldig hyggelig å få servert en flaske Prosecco ved velkomst på rommet.
Inngangen i 1.etg.
Prosecco ved ankomst.
Romantico
Yöpyi 7 yötä lokakuussa 2024

2/10 Hirveä

Zachary

Yöpyi 3 yötä syyskuussa 2024

10/10 Loistava

EUNJI

Yöpyi 3 yötä elokuussa 2024