Vierastalo Sallustiano keltainen huone x2

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Vierastalo Sallustiano keltainen huone x2 valokuvagalleria

1 makuuhuone, työpöytä, Wi-Fi, vuodevaatteet
Suihku, bidee
Jääkaappi, mikroaaltouuni, liesi, vedenkeitin
Sisätilat
Sekalaista

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pesulapalvelut
  • Keittiö
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Map
Roma, 00187
  • Espanjalaiset portaat
    ‪16 min kävelymatka‬
  • Fontana di Trevi
    ‪16 min kävelymatka‬
  • Colosseum
    ‪4 min ajomatka‬
  • Rooma (FCO-Fiumicino - Leonardo da Vincin kansainvälinen lentoasema)
    ‪40 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Vierastalo Sallustiano keltainen huone x2

Vierastalo sijaitsee tyylikkäästi varustetun, hissillä varustetun ajanjakson rakennuksen ensimmäisessä kerroksessa, huollettu huolellisesti ja koostuu viidestä yksityisestä huoneesta, mielenkiintoinen näkökohta, jos matkustat yrityksessä, mutta haluat aina olla oma yksityisyys. Keltainen huone, erittäin mukava ja vieraanvarainen, on parivuode, vaatekaappi, TV, kirjoituspöytä, minijääkaappi ja oma kylpyhuone.
Keittiö ja pesula ovat jaettuja tiloja muiden huoneiden kanssa, ja niissä on kaikki tarvittavat palvelut tarjotaksesi sinulle todella mukavan loman.
Keittiössä on liesi, mikroaaltouuni, leivänpaahdin, vedenkeitin ja Nespresso-kahvinkeitin - kaikki mitä tarvitset pienen aamiaisen valmistamiseksi ja ruuan lämmittämiseen.
Pesutupa on pesukone ja kuivaaja.
Vieraillamme on myös rajoittamaton WiFi, ilmastointi (jokaisessa huoneessa on oma tuuletinkela), itsenäinen lämmitys, vauvansänky (saatavana pyynnöstä)

Vieras pääsy

Koko huone on tarkoitettu vieraiden yksinomaiseen käyttöön oleskelunsa aikana.

Muita korostettavia asioita

Sisäänkirjautumisen yhteydessä meidän on tallennettava kunkin vieraan tiedot Italian lain mukaisesti, ja siksi meidän on esitettävä voimassa oleva asiakirja.

Saapuessaan Rooman kunnan pyynnöstä vaaditaan 3,50 euron turistivero per henkilö per yö.

Huomaa, että lähtöselvityksistä on sovittava suoraan rakenteen kanssa ja vaadittava lisäosa seuraavasti: - 21.00 - 24. 00: 30.00 €; 24:00 - 01.00: 40,00 €. Sisäänkirjautuminen ei ole mahdollista klo 01.00 jälkeen.
Tämä majatalo sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Nazionale-katu.
  • Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Nazionale-katu ja Via Veneto

Majoittaja

Cleanbnb

Puhutut kielet

Englanti ja italia

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: internetyhteys

Mukavuudet

  • Pyykinpesutilat

Esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
  • Majoituspaikka katutasossa

Muuta

  • Savuton majoituspaikka

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Bidee
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi
  • Keittiö
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Vedenkeitin

Muuta

  • Ilmastointi
  • Kuivausrumpu
  • Lämmitys
  • Työpöytä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT058091C2HTCCBDCV

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
Sallustiano Yellow Room X2
Guest House Sallustiano Camera Gialla x2
Guest House Sallustiano Yellow Room x2 Rome
Guest House Sallustiano Yellow Room x2 Guesthouse
Guest House Sallustiano Yellow Room x2 Guesthouse Rome
cleanbnb_1429

Guest House Sallustiano Yellow Room x2 – arvostelut

Arvostelut

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua

Arvostelut

Arvosteluja ei vielä ole

Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.