Hotellit Roseburg
Vertaa 608 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 45 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Roseburg: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Roseburg

Bettenburg Hotel

H4 Hotel Hamburg-Bergedorf

Alt Lohbrügger Hof

Van der Valk Hotel Hamburg-Wittenburg

Hotel Glinde

Hotel am Schloss Ahrensburg

Waldhaus Reinbek

Sachsenwald Hotel Reinbek

Hana Aparthotel

Pension Krohn

Meiendorfer Park

Seehotel Schwanenhof

Elbblick 2, NEW, very modern apartments on the Dove Elbe, close to the city center

Gut Basthorst

Hotel Hanseat Hamburg
Kohteeseen Roseburg tutustuminen
Roseburg tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Roseburg ja sen lähellä kuuluu:
- Lauenburgin järvien luonnonpuisto
- Ratzburg Kurpark
- Ratzburgin tori
- Schaalseen järvi
- Wentorf Reinbeker Golf Club e.V.
- Stoverin ranta
- Reinbekin linna
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Roseburg, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Lyypekki (LBC). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Roseburg?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Roseburg, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Roseburg, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 162 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 21 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 178 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 23 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 215 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 180 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Roseburg on 734 cm.
Roseburg: Hotellitiedot
Majoitukset | 608 |
|---|---|
Halvin hinta | 45 € |
Korkein hinta | 139 € |
Suositut hotellit | Bettenburg Hotel , H4 Hotel Hamburg-Bergedorf, Alt Lohbrügger Hof, Van der Valk Hotel Hamburg-Wittenburg, Hotel Glinde, Hotel am Schloss Ahrensburg, Waldhaus Reinbek, Sachsenwald Hotel Reinbek, Hana Aparthotel, Pension Krohn, Meiendorfer Park, Seehotel Schwanenhof, Elbblick 2, NEW, very modern apartments on the Dove Elbe, close to the city center, Gut Basthorst, Hotel Hanseat Hamburg |
Viimeksi varatut hotellit Roseburgebookersn tarkistamat arvostelut

