Koko loma-asunto

Adosado Mar Cantabric

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Adosado Mar Cantabric valokuvagalleria

Ranta
Ulkoalueet
Uima-allas
Ulkopuoli
Ruokailu

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko chalet

4 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä200 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Ulkotilat
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Sagunto, Valencian Community
  • Malvarrosa de Corinton ranta
    ‪3 min ajomatka‬
  • Raco de Marin ranta
    ‪5 min ajomatka‬
  • Canetin ranta
    ‪5 min ajomatka‬
  • Valencia (VLC)
    ‪35 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Adosado Mar Cantabric

Rivitalo uima-altaalla Corinton (Sagunto) rannalla viettämään uskomattoman loman kenen tahansa kanssa. Täydellinen nauttimaan lomasta ystävien tai perheen kanssa (kapasiteetti 6 hengelle).

- Ihanteellinen lapsiperheille, koska huoneistossa on pinnasänky ja kaikki pienille tarpeet;)

Tämä rivitalo Sagunto-rannalla on täydellinen paikka nauttia auringosta, katkaista päivittäin ja rentoutua meren rannalla. Siinä on 4 ulkoa huonetta ja 2 kylpyhuonetta. Siellä on myös suuret terassit ja pesula-alue.

Lisätietoja tästä kaupunkitalosta Sagunnossa:

- Viihtyisä ja moderni talo hyvin lähellä rantaa.
- Lasten alue ja uima-altaat

Corinto-Malvarrosan ranta on yksi Camp de Morvedren hiljaisimmista rannoista. Kuvittele miellyttävä tunne viettää lomaa tällä villi palmujen ja viheralueiden rannalla, jossa on uima-allas ja suuret puutarhat. Kuulostaa hyvältä, eikö niin?
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Raco de Marin ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja terassi
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Malvarrosa de Corinton ranta ja 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Almenaran ranta
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yleinen uima-allas

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Aidattu piha
  • Patio
  • Puutarha
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu (rajoitettu saatavuus)

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 200 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 25 EUR
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Talon säännöt

Checkin 16:00-00:00

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Myöhäisestä saapumisesta perittävä lisämaksu: 25 EUR
  • Syöttötuoli: 2 EUR per yö

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero VT-48433-V, ESFCTU000046046000201407000000000000000000VT-48433-V8
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
Adosado Mar Cantabric
On The Beach With Pool Sagunto
Townhouse on the beach with pool Sagunto
Townhouse on the beach with pool Private vacation home
Townhouse on the beach with pool Private vacation home Sagunto
306883

Arvostelut

Global Properties: Townhouse on the beach with pool – arvostelut

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua

Arvostelut

Arvosteluja ei vielä ole

Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.