hotelF1 Rouen Zenith Parc Expo

1.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan hotelF1 Rouen Zenith Parc Expo valokuvagalleria

Eurooppalainen katu, jossa on kahviloiden ulkoterasseja, historiallisia rakennuksia sekä kylttejä, joissa lukee ”LE MAUPASSANT” ja ”L’EURO”.
Modernilla designilla varustettu hotelli, jossa on huomiota herättävä opastekyltti, pysäköintialue ja ulkotila, jossa on istuimia.
Kahvila, jossa on värikkäitä tuoleja ja pöytiä, seinä täynnä matkailujulisteita sekä punainen tiski, jonka päällä on kahvinkeitin.
Sängyssä on puinen pääty, valkoinen peitto ja seinällä sen yläpuolella on kyltti, jossa lukee ”ROADITUDE”.
Sähköajoneuvon latausasema

Arvostelut

7,4 kautta 10.
Hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Aamiainen saatavilla
  • Siivous
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
25 avenue des Canadiens, Saint-Etienne-du-Rouvray, Seine-Maritime, 76800
  • Place, Zénith de Rouen -sali
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Place, Rouen Expo Park (messukeskus)
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Place, Rouenin katedraali
    ‪12 min ajomatka‬
  • Airport, Rouen (URO-Rouen - Seinen laakso)
    ‪27 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Break room with shared bathroom and toilets

  • 9 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 3 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Room Side-Car with shared bathroom and toilets

9,6 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(4 arvostelua)
  • 9 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Room Tandem with shared bathroom and toilets

9,0 kautta 10
Upea
(4 arvostelua)
  • 9 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Cabrio room with private bathroom

8,6 kautta 10
Loistava
(7 arvostelua)
  • 9 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

hotelF1 Rouen Zenith Parc Expo

Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, piknikalue ja ilmainen omatoiminen pysäköinti kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on myyntiautomaatti. Lakanoiden vaihto on saatavilla pyynnöstä
HotelF1 Rouen Zenith Parc Expo tarjoaa 73 huonetta. Huoneissa on taulutelevisio. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Siivous päivittäin ja lakanoiden vaihto on saatavilla pyynnöstä.
HotelF1 Rouen Zenith Parc Expo sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä ja kävelymatkan päässä kohteesta Rouen Expo Park (messukeskus). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja aamiaisen (lisämaksusta).
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Buffetaamiainen saatavilla päivittäin lisämaksusta
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat sähköauton latauspiste, terassi ja myyntiautomaatti
  • Sijaitsee 12 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Rouen Expo Park (messukeskus) ja 1 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Zénith de Rouen -sali
  • Majoituspaikkaan voi tuoda koiran lisämaksusta (rajoituksia sovelletaan)
HotelF1 Rouen Zenith Parc Expo tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, myyntiautomaatin ja piknikalueen. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.

Tämä hotelli on savuton.

Asiakkaat voivat lisämaksusta nauttia buffetaamiaisen arkipäivisin klo 6.30–9.30 ja viikonloppuisin klo 7.00–10.00.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä on sähköauton latauspiste
  • Paikan päällä ilmainen, kattamaton ja omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja
  • Esteetön pysäköinti saatavilla
  • Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia

Ruoka ja juoma

  • Buffetaamiainen saatavilla lisämaksusta klo 6.30–9.30 arkipäivisin ja 7.00–10.00 viikonloppuisin; 5,90 EUR per henkilö

Mukavuudet

  • Myyntiautomaatti
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto

Palvelut asiakkaille

  • Lakanoiden vaihto (pyynnöstä)
  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Ulkotilat

  • Piknikalue
  • Terassi

Esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
  • Ei hissiä
  • Pyörätuolille soveltuva kulkuväylä
  • Pyörätuolin käyttäjille soveltuva pysäköinti

Muuta

  • Asiakkaille kerrotaan paikallisesta kulttuurista ja ekosysteemistä
  • Ei muovisia juomapillejä
  • Ei muovisia kahvinsekoittajia
  • Ei muovisia vesipulloja
  • Ei muovisia virvoitusjuomapulloja
  • Eläimiä kohdellaan inhimillisesti
  • Esittelyssä paikallisten taiteilijoiden töitä
  • Kaksilasiset ikkunat
  • LED-valaistus käytössä rajoitetusti
  • Muita kuin muovisia juomapillejä saatavilla
  • Muita kuin muovisia kahvinsekoittajia saatavilla
  • Paikallisten omistamia ja järjestämiä retkiä ja aktiviteetteja
  • Perinteinen arkkitehtuuri
  • Tupakointi ei sallittu
  • Uudelleenkäytettävä astiasto
  • Uudelleenkäytettävät kupit

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Lakanat saatavilla

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio

Muuta

  • Hygieniatuotteiden uudelleentäytettävät annostelijat
  • Käytössä ympäristöystävällisiä siivoustuotteita
  • LED-valaistus
  • Lämmitys
  • Vettä säästävät suihkut
  • Ympäristöystävälliset hygieniatuotteet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
Kortinhaltijan on esitettävä varauksen tekemiseen käytetty luottokortti ja sitä vastaava kuvallinen henkilöllisyystodistus sisäänkirjautumisen yhteydessä. Muut järjestelyt on tehtävä majoituspaikan kanssa ennen saapumista.
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
3–11-vuotiaiden lasten aamiaiset eivät sisälly aamiaishintoihin. Aamiaismaksu on EUR 2,95 per lapsi per päivä, joka maksetaan sisäänkirjautumisen yhteydessä.
Vastaanottoajat lauantaisin, sunnuntaisin ja juhlapyhinä ovat kello 7.30–10.30.

Sisäänpääsy

Vastaanottovirkailija

Lemmikit

  • Lemmikit: 5.00 EUR per lemmikki per yö
  • Vain koirat sallitaan
  • Korkeintaan 1 lemmikkiä
  • Lemmikkejä ei saa jättää valvomatta
  • Rajoituksia sovelletaan
  • Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Alle 18-vuotiaita ei sallita tässä vain aikuisille tarkoitetussa majoituspaikassa. Kaikki vähintään 18-vuotiaat ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 0.88 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 18 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Maksu buffetaamiaisesta: noin 5.9 EUR per henkilö
  • Lemmikit: 5.00 EUR per lemmikki per yö
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Sisäänkirjautumisen yhteydessä lisämaksujen maksamiseen käytettävässä luottokortissa olevan nimen tulee olla sama kuin huonevarauksen tehneen henkilön nimi
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, ANCV Chèques-Vacances -sekit, mobiilimaksut ja käteisen.
Tämä majoituspaikka pidättää oikeuden tehdä valtuutuksen asiakkaan luottokortille ennen asiakkaan saapumista.
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu häkävaroitin, palosammutin, palovaroitin, ensiapupakkaus ja ulkovalaistus
Majoituspaikka vahvistaa, että se noudattaa seuraavan tahon suosituksissa annettuja puhtaanapito- ja desifiointimenetelmiä: ALLSAFE (Accor Hotels).
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Tähän majoituspaikkaan ei voi kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen ulkopuolella. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä. Kortinhaltijan on esitettävä varauksen tekemiseen käytetty luottokortti ja sitä vastaava kuvallinen henkilöllisyystodistus sisäänkirjautumisen yhteydessä. Muut järjestelyt on tehtävä majoituspaikan kanssa ennen saapumista. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Tämä on vain aikuisille tarkoitettu majoituspaikka, eikä alle 18 vuoden ikäisiä lapsia sallita.
  • Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi (saat lisätietoja veloitettavista maksuista Maksut-osiosta)

Kansallinen luokitus

Tämän majoituspaikan virallisen tähtiluokituksen on myöntänyt Ranskan turismin kehitysjärjestö ATOUT.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

hotelF1 Rouen Sud Parc Expos Hotel
hotelF1 Sud Parc Expos Hotel
hotelF1 Rouen Sud Parc Expos
hotelF1 Sud Parc Expos
HotelF1 Rouen Sud Parc Expos France/Saint-Etienne-Du-Rouvray
hotelF1 Rouen Sud Parc Expos
hotelF1 Rouen Zenith Parc Expo Hotel
hotelF1 Rouen Sud Parc Expos (rénové)
hotelF1 Rouen Zenith Parc Expo Saint-Etienne-du-Rouvray
hotelF1 Rouen Zenith Parc Expo Hotel Saint-Etienne-du-Rouvray

hotelF1 Rouen Zenith Parc Expo – arvostelut

Arvostelut

7,4

Hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 54 kautta 185 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 72 kautta 185 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 23 kautta 185 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 18 kautta 185 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 18 kautta 185 arvostelua

8,0/10

Siisteys

7,8/10

Henkilökunta ja palvelu

7,4/10

Palvelut/mukavuudet

7,6/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Peter

Hyvää: Siisteys
It was well situated. Good parking. A budget hotel but comfortable
Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Rebecca

Comfortable room for an overnight stay
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Debra

Huonoa: Palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Parking area outside hotel was good. Double Room was very small and basic with clean bedding for 2 people. However we booked private bathroom which was very small and provided us with 2 hand towels to use after shower for our 2 night stay!!
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Marilyn

Clean no frills room

Perfect for the traveller who looking for a convenient place to stay overnight. Small room but clean and good value for money.
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Daniel

For one night stay for concert at Zenith.
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Patricia

Basic and good.

Good basic hotel with no frills .well designed everything you need for a quick overnight stay
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

James

Huonoa: Henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
You get what you pay for.
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Brian

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

F1 Rouen South

Good stop over hotel. Cheap and Clean, staff helpful. Rooms small. No kettle, no air on, no towels, purchased towel for 3 euro from reception.
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

carol

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Very basic. Tiny ensuit but budget friendly
Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

BISIAUX

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Correct
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Magali

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
You get what you paid for! I didn't expect much but only disappointment was the lack of air conditioning.
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Steven

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
You definitely get what you pay for with this hotel. Cheap and not cheerful. Most of eateries around were closed. Most of other guests were construction type workers in vans. As result many of them hanging around outside drinking and smoking. Not a pleasant atmosphere at all. Many guests waiting in reception for staff who were never there and did not answer the emergency phone. Avoid if you can
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

mark

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Great value for money and enjoyable stay

Stayed at many of the F1 hotels over the years... simple and comfortable room at a very affordable price Some hotels are better than others... Got to say this is one of the better hotels.. Looks like it's recently been renovated and decorated.. Although the room was small and compact.. It was nicely decorated and very clean and comfortable... Ideal for me just wanted a overnight stay before travelling to my next destination Easy access from the motorway.. found the hotel but be careful it's hidden behind a carwash and it's view from the road is partially obstructed... Short drive from Rouen... The check in was straightforward and the guy at the desk is friendly and welcoming.. Room contained a double bed and ensuite bathroom... as I have said small and compact but practical... TV and a work desk...both USB ports and electric sockets are available in the room.. We opted for breakfast and although very simple selection it was enough to keep going until dinner time... Great value for money and very pleasenty suppriesd...
Yöpyi 1 yön tammikuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Kevin

Huonoa: Huoneen mukavuus

Hotel room with no WC and shower

Photo of the room clearly shows a shower, which is misleading. Only communal ablutions and if you want a towel, that's another 3 Euros please. No aircon, and I couldn't leave the window open due to the noise outside. F1 hotels used to be great, but never again. I wish I could say something nice, but this was by far the worst hotel experience I've ever had. Other guests felt the same. Accor need to up their game!
Yöpyi 1 yön elokuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Muhammad Sheeraz

Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Not Ideal for couple with children

The stay was okay. We were their to sleep at night. Rooms were clean but were small. Ideal room size for couple with no children or a single person. The rooms are not ideal for a family with child or children. The hotel offer a family room with single beds. However, you have to use a shared toilet and bath because there is no toilet or bath on a family room with three single beds. Breakfast is a buffet with mixture of butter , jams, chocolate spread, toast, cereals and croissants with tea and coffee. One of the service assistant in morning at front desk will benefit from being more friendly. I paid the cost for three person (two adult and child) breakfast. He was questioning me on why three people staying in a double room with toilet and shower, and why i am taking breakfast for three people Because the room is booked for two people. I showed him the booking from Hotels.com website with booking for three people including breakfast. You have to pay for Towels
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Muhammad Sheeraz

Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Not Ideal for couple with children

The stay was okay. We were their to sleep at night. Rooms were clean but were small. Ideal room size for couple with no children or a single person. The rooms are not ideal for a family with child or children. The hotel offer a family room with single beds. However, you have to use a shared toilet and bath because there is no toilet or bath on a family room with three single beds. Breakfast is a buffet with mixture of butter , jams, chocolate spread, toast, cereals and croissants with tea and coffee. One of the service assistant in morning at front desk will benefit from being more friendly. I paid the cost for three person (two adult and child) breakfast. He was questioning me on why three people staying in a double room with toilet and shower, and why i am taking breakfast for three people Because the room is booked for two people. I showed him the booking from Hotels.com website with booking for three people including breakfast. The price of the room is ideal. Maximum €46 euro for double room with toilet and bath or €46 for a family room three single bed with no toilet or bath. Towels are for €3 each.
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Camonia Irina

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Oui
Yöpyi 1 yön maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

marie claire

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
La chambre était propre et le personnel très à l'écoute, aimable et serviable.
Yöpyi 1 yön helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

PHILIPPE

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Chambre confortable et en parfait état
Yöpyi 1 yön helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

JEAN CLAUDE

Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu
réceptionniste courtois
Yöpyi 1 yön tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Asbahati

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Je suis satisfaite
Yöpyi 1 yön tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

SOPHIE

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
la chambre avec sanitaires privés est tres bien et vraiment propre. hotel à 10 minutes à pies du Zenith. la voiture peut rester au parking de l hotel fermé avec 1 code
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Susanne

Hyvää: Majoituspaikan kunto ja tilat
Huonoa: Huoneen mukavuus

Passar bra för kortare vistelse

Hotellet var relativt nyrenoverat. Har inget att klaga på där. Vi valde också själva rum men det såg såklart lite större ut på bilderna. Nu skulle vi ju stanna några dagar så det blev problematiskt. Fungerar nog bättre om man inte stannar flera dagar. Trevlig och hjälpsam personal. Frukosten var ok, man kanske skulle velat ha nån yoghurt då det fanns cereals. Bra parkering.
Yöpyi 5 yötä syyskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Ibrouchene

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Excellent je recommande
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Nathalie

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Petit déjeuner restreint , literie bien mais oreillers mous, par contre un car de jeunes adolescents tchèques etaient dans les chambres avoisinantes , du bruit toute la nuit pas moyen de dormir. Vraiment déçue.
Yöpyi 1 yön elokuussa 2025