Tämä on 1400 neliöjalkaa kelleremaa, joka on ihana Salemissa, Or. Tule pari yötä tai pari viikkoa. Se on yksi makuuhuone queen-vuode, suihku, ruokailutila, iso oleskelutila ja on hieno pari. Täysikokoinen jääkaappi, kuuma levy, leivänpaahdin, mikroaaltouuni ja kahvinkeitin käytettävissä. TV on kautta Roku wifi. Tämä on asuntoni kellarissa ja se on piilotettu South Salemin rauhallisella alueella, joka on 2 kilometrin päässä keskustasta. Asun tämän yksikön yläpuolella olevan talon pääosassa. Normaalit loitokerrokset ja normaalit äänet voivat kuulua. Nurmikot tarvitsevat leikkaamista ja telakan tarpeita, joten tuntuu olosi kotoisalta, kun leikkuri käynnistyy! Naapuruusääniset säännöt ovat voimassa, Hiljainen aika klo 22.00-6.00. Käytössä on varastotila ja työkalusterassi, jota voin säännöllisesti saada tutustua, mutta aikaisemmin.
Kävelymatkan päässä kahviloista ja ravintoloista. Suuri ulkoterassi istuu ja nauti kesällä viileillä iltoilla. Kadun pysäköinti lyhyen kävelymatkan alas portaita sisäänkäynnin.
Ilmastointi pitää tämän päivänvalon kellarissa kylmäksi kesällä ja se on lämmin ja viihtyisä talvikuukausina. Tervetuloa kotiini poissa kotoa!
Lomat ovat perhejuhlien ajat, mutta on myös mukavaa saada oma tila. Joulukuusi on joulun aikana, joten tule pysymään täällä ilman sisustamisen vaivaa itsellesi!