Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Casa Rocíode Cascadas #2. Cozy 3 min to pulhapanzak waterfall.
Nice relax, cottage feeling. Lay back come and enjoy nature, with a cool breeze swinging in a hammock, reading your favorite book. Listening to nature. Come and explore Pulhapanzak waterfall..
Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla 2 kylpyhuonetta, vuodesohva ja televisio
Sijaitsee 13,3 km:n päässä kohteesta Yojoajärvi ja 49,3 km:n päässä kohteesta Cuevas de Taulabé
Majoittaja
Karla
Puhutut kielet
Englanti ja espanja
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla talossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Ruoka ja juoma
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Vuodesohva
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Pyyhkeet saatavilla
Suihku
Viihdetarjonta
Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Määrätyt tupakointialueet
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Casa Rocíode Cascadas #2. Cozy 3 min to pulhapanzak waterfall. – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
10/10
Palvelut/mukavuudet
10/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
10/10
Ympäristöystävällisyys
Arvostelut
10/10 Loistava
oscar, kenvil
Matkusti pienten lasten kanssa
13.4.2025
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat