Koko loma-asunto

San Diegon kaupunkiasunto merinäköalalla parvekkeelta!

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan San Diegon kaupunkiasunto merinäköalalla parvekkeelta! valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Ranta lähistöllä
Jääkaappi, mikroaaltouuni, liesi, astianpesukone
Televisio, takka
Televisio, takka

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Koko koti

3 makuuhuonetta4 kylpyhuonetta12 henkilöä167 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Kuivausrumpu
  • Pyykinpesukone
  • Grilli
  • Ulkotilat
  • Takka

Tutustu alueeseen

Map
San Diego, California
  • Mission Beach
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Mission Bay
    ‪5 min ajomatka‬
  • SeaWorld
    ‪7 min ajomatka‬
  • San Diego, CA (SAN-San Diegon kansainvälinen lentoasema)
    ‪11 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

San Diegon kaupunkiasunto merinäköalalla parvekkeelta!

Katsokaa upeita auringonlaskuja omalta parvekkeeltasi, kun pysyt tässä 3 makuuhuoneen huoneistossa. Majoitustilaa 12 hengelle tämä ominaisuus sopii erinomaisesti perheille, ystäville tai pariskunnille, jotka matkustavat yhdessä etsimään rantalomaa. 150 metrin päässä rannasta, viettää päiväsi Kalifornian upean rantaviivan varrella.

-- OMAISUUS --

Makuuhuone: Queen Bed, Twin Bed Makuuhuone 2: Queen Bed, Twin Bed Makuuhuone 3: Queen Bed | Olohuone: 2 Futonia

Käynnistä lomasi oikealle, kun nautit lämpimästä kahvista rauhassa ja hiljaisuudessa. Ihastut meren suolaisen aromin alla ja kauniit näkymät Sail Baylle.

Kun et ole nauttinut auringosta, viettää laatuaikaa rakkaimpiesi kanssa oleskelutilassa. Katsele suosikkielokuviasi taulutelevisiossa seisokkeja käytettäessä.

Tartu ulosteesta tai vedä tuoli ruokapöydille ja nauti aterioista yhdessä! Täysin varusteltu keittiö hoitaa kaikki ruoanlaittoon liittyvät tarpeet. Avaa ranskalaiset ovet kannelle ja anna lämmin merituulen virtaa koko tämän merenranta-kodin. Jotta saat vieläkin miellyttävämmän kokemuksen, katsokaa auringonlaskua ja vilkkuvia valoja lahden yli, kun kädet on kädessä!

Molemmissa makuuhuoneissa on queen- ja twin-size-vuode. Jos haluat enemmän yksityisyyttä, vetäytyä 3. makuuhuoneeseen, jossa on queen-vuode. Herätte täysin lepotuksi ja nuorennut seuraavalle rantapäivälle!

-- SIJAINTI --

Kätevästi 150 metrin päässä rannasta, pakkaa jääkaappi täynnä välipaloja ja tuo rantapyyhkeet päivälle rannalla! Uida aaltojen läpi, snorkkeli matalissa vesissä tai vuokrata vesiskootteri tutustumaan Sail Bayyn.

Kävele Boardwalkia Mission Beachissä vain muutaman askeleen päässä. Mene varhain aamulla lenkille, ratsasta polkupyöriä tai nauti tuoreista kalatakoista läheisissä ravintoloissa.

Voit mennä Belmont Parkin puoleen, jotta voit rentoutua rannalla. Aja alas käämityslautta, haasta ystävät arcade-peleihin ja kiipeä kalliorakenteita päiväksi, joka on täynnä jännitystä.

Katso San Diegon rantaviivaa Torrey Pinesin golfkentän laajasta vihreästä. Esitä taitosi taitosi avoimella merellä taustanasi.

Vuorovaikutuksessa eksoottisten eläinten kanssa surullisessa San Diegon eläintarhassa! Seaworld on 10 minuutin päässä kiinteistöstä ja tarjoaa monenlaisia vesieläimiä ja ainutlaatuisia näyttelyitä, joita kaikki rakastavat.

- EVOLVE-ERITYS -

Evolve Vacation Rental haluaa, että lomakokemuksesi on kaikkea mitä odotit ja mitä tarvitset. Jotta se olisi helppoa, autamme sinua löytämään rakastamasi kiinteistön, tarjoamme maailmanluokan tukea seitsemänä päivänä viikossa ja varmistamme, että kiinteistömme ovat turvallisia, siistejä ja valmiita oleskeluasi varten. Vielä parempi, jokaisessa kodissa on vierasyhteyshenkilö, joka on käytettävissä ympäri vuorokauden ympäri kaikesta, mik�� mielessäsi on. Se on uusi uusi lähestymistapa loma-asuntoihin. Kokeile Evolvea tänään!

-- LISÄTIEDOT --

Tärkeimmät asuinpiirteet:
- Mukavuuksiin kuuluu täysin varustettu keittiö, keskuslämmitys, pyykinpesukoneet, ilmainen WiFi, 2 taulutelevisiota, takka, kansi, ruokasali ulkona, kaasugrilli, 2 parkkipaikkaa, ranta näkymät ja paljon muuta
- Uskomaton sijainti San Diegossa! Nauti helposti uimasta, auringosta, snorklauksesta, golfista, ostoksista ja ravintoloista Mission Beach Boardwalkissa, Belmont Parkissa, Sea Worldissä ja San Diegon eläintarhassa!

- POLITIIKKA -

Policies:
- Tupakointi kielletty
- Ei lemmikkieläimiä
- Ei rantapyyhkeitä
- Ei tapahtumia, juhlia tai suuria kokouksia
- On oltava vähintään 25 vuotta vanha varata
- Huomaa, että koti pääsee portaiden kautta, joten se ei välttämättä sovi liikkuvuuteen liittyville
- Huomaa, että 2 alakomponenttia tai 1 maastoautoa voidaan pysäköidä laitteen takana. Nämä pysäköintipaikat ovat kuitenkin vakiona, jos nostat maastoautoa tai kuorma-autoa, se on tiukka.
- Lisämaksuja ja veroja voidaan soveltaa
- Valokuva-tunnus voi olla tarpeen sisäänkirjautumisen yhteydessä
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Mission Beach. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja 3.5 kylpyhuonetta.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja 3.5 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
  • Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Mission Beach ja Mission Bay
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoittaja

Evolve

Puhutut kielet

Englanti, ranska, saksa ja espanja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Internet

  • Saatavilla talossa: internetyhteys

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 3,5 kylpyhuonetta
  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Takka

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Grilli
  • Patio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä meren rantaa
  • Terveys-/kauneushoitolan lähellä

Tekemistä

  • Moottoriveneilymahdollisuus lähistöllä
  • Vaellusmahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin

Yleistä

  • Yksikön koko: 167 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vähintään 18-vuotiaan aikuisen on otettava täysi vastuu varauksesta.
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja ensiapupakkaus
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi. Varauksesta tulee olla vastuussa vähintään 18-vuotias aikuinen.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 51601, STR-01934L

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

San Diego Townhome w Ocean Views Balcony House
348432
San Diego Townhome w Ocean Views Balcony
Diego Townhome w Ocean s Balc
San Diego Townhome w/ Ocean Views From Balcony! San Diego

San Diego Townhome w/ Ocean Views + Balcony! – arvostelut

Arvostelut

9,0

Upea

Arvosana 10 - Loistava. 8 kautta 13 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 4 kautta 13 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 13 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 13 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 13 arvostelua

9,2/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Kim A.

Hyvää: Siisteys

Great location

Amazing location! Located right between beach and bay, which was perfect. Can walk to several restaurants and shops. Only thing missing was shampoo, soap and laundry detergent, but other than that it was great!
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2022

8/10 Hyvä

Sandra C., El Centro

Hyvää: Siisteys

Vacay 2022

The location of this property was perfect for or whole family, just about 50 feet from the bay and about a 2 minute walk to the boardwalk on the beach side. Susie did make herself available for any questions if needed. The only down side to this location is the parking. I feel that the owner should be a little more considerate in regards to the spaces at the actual location. Most families are traveling from out of town and bringing with them bicycles, ice chests and other items for the stay, we were 3 families and only one vehicle fit in the parking assigned to for our stay. The parking that she allows would only work for 2 small or midsize vehicles even though she has two other spots that are chained off and she states are for “family and maintenance “. I feel she could have allowed us to use one of the two chained off parking spots at the property. Instead we had to park two of our other vehicles in another parking lot about 10 minutes away (Walking) which by the way one of us received a citation for parking there and paid $81 dollars for the fine. I only saw one truck parked there one of the days (which was her son) and another vehicle in the other spot at the property on another day. No other day were these two parking areas being used.
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2022

10/10 Loistava

Victoria V., AVONDALE

Hyvää: Siisteys

Beach house at Mission Bay

This is not a place of luxury it is a second home!!! The location is perfect, out the door to the right you are at the bay. Go left and you are a two minute walk to the beach. Use the back door to come and go because that is where the outdoor shower is to rinse and keep house clean. Lots of places to walk, bike or even take a “Bird” scooter is so much fun! Belmont park and beach area is just a bike ride away or a great walk on the beach. Having three full baths was great with so many of us. The house was clean and welcoming. NO a/c so be prepared for the hot months. The owner Suzi has wonderful Communication. I highly recommend this place for larger groups and if you are wanting to be close to the beach then this is perfect for families!!!!
Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2022

10/10 Loistava

susan j.

Hyvää: Siisteys

Family comfort and fun

We had a comfortable and good time at this Mission beach townhouse. The location was ideal to go back and forth to the bay and beach. Located by many nice restaurants and also near Belmont Shores and pier. The room had comfy mattresses and each room had its own bathroom. Loved the patio which had great seating, BBQ, located close to kitchen and a nice view of the bay. Would definately stay again.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2019

10/10 Loistava

Laura S.

Hyvää: Siisteys

Great location

Very clean, great location We had had some questions and we we got fast response. The beds were very comfortable. I would come back again
Yöpyi 4 yötä kesäkuussa 2019

10/10 Loistava

Andrea D., Phoenix, Arizona

Close to the ocean and bay.

The townhouse was located in a area right between the beach and bay. The home covers all basic needs, nothing extra. Since it is three stories high, there are lots of stairs (just a warning for those with little ones). The location was the best part! Just a short walk back in case you forget something or need to nap the kiddos. Communication with owner was nice and helpful!
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2018

8/10 Hyvä

Colleen D.

Family Vacation

Great location, close to Mission Bay and the beach. The house was very clean and Suzi was quick to respond, when we had questions. I gave it 4 stars, since the place did not have air condition and we visited during an extremely hot week. Otherwise, the house, location was perfect for our family of 5.
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2018

10/10 Loistava

Jane L.

Great location

We loveed our stay. The townhouse is just steps to the bay and a short walk up the street to the ocean. Everything you could possibly need is within walking distance. The owner was delightful to deal with.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2018

10/10 Loistava

ELDINA P., LAS VEGAS, Nv

Close to the beach and the bay

The house was great, had everything you need to stay awhile. The only thing that was inconvenient was the stairs , many of my family hit there toes or almost trip going up and down. Otherwise the house was amazing. In a perfect location. They even let us check in early, which was a plus. 🤗🤗
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2018

10/10 Loistava

Brian O., Houston, TX

Amazing Weekend!

We really had a fantastic trip. Location was perfect. 5 beds & 2 (comfortable) futons was essential for our group of adult men. Suzi was amazing! We even got a SMOKIN' deal on rentals due to her relationship local business owners. I'm not sure when, but we will definitely be back!!
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2017

10/10 Loistava

Susan M.

Best Loacation in Mission

This is our second year staying at this property and we thoroughly enjoyed it. Because we have younger children the location near the bay is more appropriate for our family. It is so nice to be 20 ft from the bay, we set up our pop up shade, rent our paddle boards and spend the entire day relaxing in the bay water. Just across the bay we can rent any water toy we want! My husband and I walked down to the Catamaran Hotel and had a massage and used their spa. With the ocean only 100ft away we take walks every morning before breakfast. This home has everything you need for a fun filled family vacation. Suzi was always available to us for questions. I would highly recommend this home for your family get away. You will love the patio and views of the bay and ocean!
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2016