Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
OSIMIRI apartamentos
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan OSIMIRI apartamentos valokuvagalleria





Arvostelut
10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko huoneisto
2 makuuhuonetta4 henkilöä12 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

numero 18 Calle colon, San Rafael, Antioquia, 053830
- Place, Las Tangasin kylpylä14 min kävelymatka
- Place, Comfama-puisto37 min ajomatka
- Place, Guatapén kallio40 min ajomatka
- Airport, José María Córdovan kansainvälinen lentoasema (MDE)128 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

La Posada De Las Aves
La Posada De Las Aves
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Aamiainen saatavilla
- Keittiö
5.0 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
Hinta on 51 €
26.3.–27.3.
Tietoja majoituspaikasta
OSIMIRI apartamentos
Pyykinpesutilat ja ilmainen aamiainen kuuluvat tämän asuinrakennuksen palveluihin. Jokaisessa huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja yksityinen piha. Asiakkaiden käytössä on ruokailualue, keittiö, LED-televisio, satelliittikanavat sekä Netflix.
OSIMIRI apartamentos tarjoaa 2 ilmastoitua huonetta, joissa on minibaari ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on parveke. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu ja kalustettu. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on erillinen ruokailualue ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. 55-tuumainen LED-televisio, satelliittikanavat ja Netflix.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
OSIMIRI apartamentos sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Las Tangasin kylpylä. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen ja pyykinpesutilat. Tässä 3 tähden asuinrakennuksessa on 2 huoneistoa. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, parvekkeen ja ruokailualueen
- Ilmainen tilauksen mukaan valmistettu aamiainen saatavilla päivittäin
- Ilmainen Wi-Fi
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen matkatavarasäilytyksen
- Sijaitsee 1,1 km:n päässä kohteesta Las Tangasin kylpylä ja 26,2 km:n päässä kohteesta Peñol-Guatapén tekojärvi
- Majoituspaikkaan voi tuoda kissan tai koiran ilmaiseksi
- Saatavilla on lemmikkiystävällisiä palveluita, kuten ruoka- ja vesikulhot
Ilmainen aamiainen on saatavilla joka päivä. OSIMIRI apartamentos tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös pyykinpesutilat ja paikallisen ateriakuljetuspalvelun.
Tämä 3 tähden huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Asiakkaille tarjoillaan ilmainen tilauksen mukaan valmistettu aamiainen joka päivä klo 7.00–11.00.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
OSIMIRI apartamentos – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
10/10
Siisteys
Arvostelut
Matkusti ryhmän kanssa
21.12.2023
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Yöpyi 6 yötä joulukuussa 2023








