Yksityinen majoittaja

Tocuma Glamping

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Tocuma Glamping valokuvagalleria

Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila, pimennysverhot
Deluxe-telttamajoitus, kaupunkinäköala | Yksityinen keittiö | Mikroaaltouuni, liesi, keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
Majoituspaikan julkisivu
Deluxe-telttamajoitus, kaupunkinäköala | Yksityinen keittiö | Mikroaaltouuni, liesi, keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
Terassi/patio

Arvostelut

8,4 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
600 mts norte de Pali, Cartago, 2, San Rafael, Provincia de Cartago, 30101
  • Place, Our Lady of the Angels Basilica (kirkko)
    ‪5 min ajomatka‬
  • Place, Seurakunnan rauniot
    ‪6 min ajomatka‬
  • Place, Cartagon kunnallinen museo
    ‪6 min ajomatka‬
  • Airport, Juan Santamarían kansainvälinen lentoasema (SJO)
    ‪58 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Deluxe-telttamajoitus, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Deluxe-telttamajoitus, kaupunkinäköala

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Tocuma Glamping

Puutarha ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin.
Tocuma Glamping tarjoaa 2 ilmastoitua huonetta, joissa on yksityinen poreallas ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on kalustettu parveke. Keittonurkkaus, jossa on liesi, mikroaaltouuni, erillinen ruokailualue ja astiat/ruokailuvälineet.

Kylpyhuoneista löytyy suihku. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)). Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot.

Tocuma Glamping sijaitsee lähellä kohdetta Our Lady of the Angels Basilica (kirkko). Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa.
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
  • Sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Our Lady of the Angels Basilica (kirkko) ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cartagon kunnallinen museo
  • Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta
Tocuma Glamping tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.

Tämä hotelli on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia

Perheystävällinen

  • Erillinen ruokailualue huoneessa
  • Keittonurkkaus huoneessa
  • Mikroaaltouuni huoneessa

Ulkotilat

  • Puutarha

Esteettömyys

  • Ei hissiä

Muuta

  • Savuton majoituspaikka

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Pimennysverhot

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi
  • Yksityinen kylpyhuone

Ruoka ja juoma

  • Erillinen ruokailualue
  • Keittonurkkaus
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni

Muuta

  • Ilmastointi
  • Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
  • Lämmitys
  • Silitysrauta/-lauta

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikit: 25 USD per lemmikki per päivä

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lemmikit: 25 USD per lemmikki per päivä

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse 24 tuntia ennen saapumista. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.

Tocuma Glamping – arvostelut