Retkeilijöille ja luonnon ystäville ihanteellinen: loma talo "Casa El Anden" La Laja edellä San Sebastián de La Gomera sijaitsee kansallispuistossa. Useita polkuja mennä suoraan menee talosta. Lemmikkisi on tervetullut tänne.
Suuri ja hyvin varustettu omaisuus "Casa El Anden" mahtuu neljä henkilöä ja hyötyy idyllinen ja uskomattoman hiljainen.
On suuri kuisti, jossa grilli, ruokapöytä ja aurinkotuoleja johdattaa olohuoneeseen. Voit ladata sen kaksi mukavat sohvat - kotonasi - joista yksi on myös vuodesohva. On Saksan satelliitti-tv, Smart TV, WiFi ja leviää kaunis puuhella oleskelutilassa, kodikas lämpöä viileä päivä. Avoin keittiö on hyvin varustettu, ja on oman mukavuuden jopa astianpesukone. Aivan sen vieressä on iso ruokapöytä ja kuusi tuolia. Kautta kaari johtaa toiseen huoneeseen, jossa vuodesohva kaksi henkilöä on, ja vieras kylpyhuone pesukone. Erillinen makuuhuone on varustettu mukava, parivuode ja tilava vaatekaappi. Tästä makuuhuoneessa on kylpyamme suihkulla, wc ja sähkölämmitys.
Omistajat rakentavat La Laja hedelmiä, vihanneksia ja aloe vera. Petra ja Mathias itse tehdä saippuat ja aloe vera hoitotuotteet täällä, kaikki orgaaniset ja luonnonpuhtaaksi. Haluavat ohjata kahta kautta vähän "Eedenin puutarhassa" ja selittää vaiheet tehtaan valmiin tuotteen. Petra myös värien taika silkkihuiveja luonnon väriaineet ja myy niitä markkinoilla saaren.
Jos haluat, ladata kaksi myös pienelle kävelylle kylän läpi ja kertoa vanhan ja uuden kylän rakenteita, jotka peltotyöt, kastelujärjestelmän, vanha Gofiomühle, tiili uunin ja historiallinen kyläteitä.
Hanki kuultuaan Petra tai Mathias teidät pois lauttaterminaalilta.