Columbus huoneisto San Sebastián erottuu suuren koon ja sen upea sijainti lähellä Vanhankaupungin ja Zurriolan Beach. Se on alue, jossa monet kaupat kaikenlaista, loistava tapas-baareja ja lähellä useimpia nähtävyyksiä San Sebastian.
Sijaitsee ensimmäisessä kerroksessa rakennuksessa on hissi, Columbus asunto on hiljattain remontoitu huomiota yksityiskohtiin, nauttia unohtumaton loma San Sebastianissa.
On suuri alue päivä jaetaan kaksi korkeutta. Toisaalta, löydämme olohuone ylemmän tilan ja toisaalta ruokailutila, vieressä keittiö, joka on varustettu suurella laajennettavissa pöytä ja tuolit, jossa voit viettää mukavia iltoja loman aikana San Sebastian.
Oleskelutilassa, kaksi mukavat sohvat ja iso taulu-tv. Siinä osassa amerikkalaisia ruokia ovat art laitteet ja pieni baari jakkarat, jossa voit nauttia aamiaista ja casual dining.
Columbus huoneistossa on neljä makuuhuonetta; kaksi 150 cm leveä sänky, toinen vuode 135 cm ja toisessa kolme vuodetta ja 105 cm kutakin. Kaikissa huoneissa on patio ikkuna, joten ne ovat erittäin hiljaisia. Huoneistossa on kaksi nykyaikaista kylpyhuoneissa suihkut.
Colón on asunto, joka tarjoaa ilmaisen nopean internet. Tässä huoneistossa ei ole pysäköinti rakennuksen ja ulkona pysäköinti on hyvin vaikeaa ja erittäin kallista. Siksi, jos tulet autolla, voimme varata paikan läheiselle autotallille, kun teet varauksen. Turistikoodi: ESS01075