Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Villa Roberta, jota ympäröi vehreys, kivenheiton päässä San Vito Lo Capon rannalta

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Villa Roberta, jota ympäröi vehreys, kivenheiton päässä San Vito Lo Capon rannalta valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Sisätilat
3 makuuhuonetta
Yksityinen keittiö
Ulkoalueet

Koko koti

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
San Vito Lo Capo, Sicily
  • Place, Chiesa Santa Crescenzia
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Place, San Vito Lo Capon ranta
    ‪10 min ajomatka‬
  • Place, Äitikirkko
    ‪10 min ajomatka‬
  • Airport, Palermo (PMO-Falcone Borsellino)
    ‪108 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Villa Roberta, jota ympäröi vehreys, kivenheiton päässä San Vito Lo Capon rannalta

Villa Roberta sijaitsee San Vito lo Capossa, 1,7 km: n päässä Bue Marinon rannasta. Vihreyden ympäröimässä hotellissa on olohuone, taulu-tv ja puutarha, jossa on grilli. Loma-asunnossa on kaksi jaettua kylpyhuonetta. Vierailla on pääsy täysin varustettuun keittiöön ja terassille.

Tässä ilmastoidussa loma-asunnossa on 3 erillistä makuuhuonetta, 2 kylpyhuonetta ja oleskelualue.

Ympäristössä voit kalastaa.

Lomamökki on 2,1 km: n päässä San Vito Lo Capon rannalta. Lähin lentokenttä on 48 minuutin päässä Trapanin lentokentältä Villa Roberta.
Tämä huvila sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Chiesa Santa Crescenzia. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta San Vito Lo Capon ranta ja 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Zingaron luonnonpuisto
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yleinen uima-allas

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.
  • Puutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property

Villa Roberta surrounded by greenery a stone's throw from the beach of San Vito Lo Capo – arvostelut