Elät kaunista elämää "Bella Vita" -sarjassa Seasideessa! Tämä upea, rannan puolella sijaitseva mökki on täydellinen paikka perheellesi nauttia rantalomasta. Mökissä on 4 makuuhuonetta ja 4. 5 kylpyhuonetta, 2 olohuonetta, upeat näkymät lahdelle ja vain muutaman askeleen päässä Seaside-kaupungin keskustasta.
Vuodesta viehättävä pysäköinti pergolas täydellinen Seaside sijainti, Bella Vita on täydellinen koti rannalla loma. Kun vedät ajotieltä, tiedät, että olet erityisessä paikassa. Sijaitsee vain 1 korttelin päässä Seaside-kaupungin keskustasta, sinun ei tarvitse edes siirtää autoa koko matkan, sillä voit kävellä ostoskeskuksiin ja ravintoloihin muutamassa minuutissa. Ensimmäisen kerroksen sisäänkäynti johtaa sinut toissijaiseen olohuoneeseen, jossa voit rentoutua ja katsella lempielokuvasi. On ovet, jotka johtavat tästä asuintilasta takakuistiin, joka on vain muutaman askeleen West Ruskinin paviljongille ja rannalle. Ensimmäisessä kerroksessa on kolme makuuhuonetta. Ensimmäisessä vierashuoneessa on king-size-vuode ja oma kylpyhuone, jossa on kaksinkertainen turhuus ja suihkukaappi. On myös pääsy sivuportaan, jossa on keinu, joka sopii erinomaisesti rentoutumiseen myöhään iltapäivällä. Toisessa vierashuoneessa on queen-size-vuode ja yhdistävä kylpyamme, jossa on amme / suihku-yhdistelmä. Kolmas vierashuoneessa on kaksi sisäänrakennettua kahden hengen vuodetta, kahden hengen vuode ja kylpyamme, jossa on amme / suihku.
Pääasiallinen asuintilasi sijaitsee toisessa kerroksessa ja tarjoaa tyylikkään, mutta viihtyisän tilan, jossa voit rakentaa muistoja perheesi kanssa. Makuuhuoneessa on kaunis, king-size-vuode, oma kylpyamme, jossa on kaksi erillistä turhamaisuusaluetta, kylpyammeella varustettu kylpyamme ja toinen ylellinen sadesuihku. Sinulla on myös parveke päällikön puolelta, josta on upeat näkymät rannalle pääsyyn tarkoitetulle paviljongille ja Persianlahdelle. Avoin konsepti asuin-, ruokailu- ja keittiötila sijaitsee myös toisessa kerroksessa. Olohuoneessa on kolme mukavaa, kermaista valkoista sohvaa, joissa on siniset aksentit. Aivan oleskelutilan ulkopuolella on keittiö, jossa on huippuluokan laite ja ruokailutila, johon mahtuu 8 henkilöä. Olohuoneen molemmilta puolilta on parvekkeet. Yksi suosituimmista asuintiloista tässä talossa on talon etupuolella oleva parveke. Tämä on suuri alue 30A; Se on täydellinen paikka tutustua kaupungin keskustaan, 30A ja katsella tapahtumia Seasiden keskustassa. Jos etsit hiljaista, rauhallista ja kaunista lahdenäkymää, kävele kodin takana sijaitsevaan parvekkeeseen, jossa on lasikatto, joka tarjoaa esteettömät näkymät vedelle. Tästä parvekkeesta voit kävellä ylös kierre portaikko katselu kannelle. Juuri tätä tulit tänne! Henkeäsalpaavat, vaikuttamattomat näkymät sokerivalkoisiin hiekkiin ja siniseen vihreään veteen. Tämä on suosikkipaikka, jossa voit katsella delfiinejä pelaamalla surffailla päivän aikana ja katsella auringonlaskua joka ilta.
"Bella Vita" on täydellinen paikka päästä pois ja arvostaa Seasideen kaunista elämää!
ETUSIVU TULOKSET
- Nukkuu 9
- 4 makuuhuonetta (2 king-size-vuodetta, 1 queen-size-vuode, 2 kaksoset ja parivuode)
- 4 1/2 kylpyhuonetta
- Kaksi sisätilaa
- Kolme ulkoilualuetta (1 alakerrassa 30A ja 2 yläkerrassa - 1 30A ja yksi Meksikonlahdella).
- Persianlahden näkymät 2. ja 3. tason kanneista ja pois makuuhuoneen kannelta
- Pysäköintipaikka 2-3 autolle tarkoitetuissa pergoloissa (ja tarvittaessa rinnakkainen pysäköintialue edessä)
- Rannan puolella 30A, 1 korttelin päässä Seaside kaupungin keskustasta
- Päivitetty teknologia, mukaan lukien verkko-eero wifi -verkko, smark-televisiot w / kaapeli jokaisessa huoneessa ja upouusi sonos-järjestelmä, jossa on sisäänrakennettu kaiuttimet koko talossa
1. KERROS
- 2. olohuone
- Kuningasmakuuhuone ja kylpyamme, johon on kiinnitetty kuisti, keinu ja kannen pinta-ala talon istuimella
- Queen-vierashuone ja kylpyamme
- Twin-makuuhuoneen makuuhuone ja kylpyamme
- Pesutupa ensimmäisessä laskeutumisessa toiseen kerrokseen johtavaan portaikkoon
2. KERROS
- King-sviitti, jossa on oma kylpyamme, mukaan lukien kylpyamme ja suihkukaappi sekä suihkukaappi. Yksityinen Master-parveke
näkymät lahdelle
- Tärkeimmät elintilaa, jossa on kolme sohvaa
- Keittiö, jossa on graniittilaskurit ja huippuluokan laitteet
- Ruokailutila, johon mahtuu 8 henkilöä
- Parveke talon edessä, josta on näkymät Seaside-kaupungin keskustaan
- Parveke talon takapuolella, josta on näkymät Persianlahdelle. Kierreportaat, jotka johtavat parvekkeelta katselukannelle
- Spiraali portaikko, joka johtaa parvekkeelta 3. kerroksen katselukannelle
KUVAUS DECK
- esteetön ranta- ja lahdenäkymä
- Istumapaikat 4 hengelle
LISÄTIETOJA
- Kaapeli-tv ja Wi-Fi (ei vastaa palvelun häiriöistä)
- EI Tapahtumia, kuten hääjuhlia ja muita suuria kokoontumisia, sallitaan. Ainoastaan kotona nukkuminen on sallittua tässä hotellissa. Jos rikotaan, sovelletaan kaksinkertaista siivousmaksua ja muita mahdollisia maksuja.
- NO PET HOME. Allekirjoitetun vuokrasopimuksen kohdalla NO PET -käytännön rikkominen johtaa IMMEDIATE EVICTION -toimintoon ja lisäkustannuksiin.
Varaus / varauspolitiikka
- HINNAT - VIIKKO-AIHE-AIKANA - Kevään tauko ja kesä
- 50% talletus erääntyy varauksen yhteydessä
- 250 dollarin peruutusmaksua lukuun ottamatta talletukset palautetaan täysin, jos peruutukset annetaan 60 päivää ennen saapumispäivää
- Maksuerä on maksettava 60 päivää ennen saapumista
- Hyväksymme Visa-, M / C-, Discover- ja AmEx-luottokortit
- CHECK-IN BEGINS klo 16.00 JA TARKISTA OUT ON 10:00 AM