Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Charmoso AP 2 Quartos Colado na Paulista e Augusta

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Charmoso AP 2 Quartos Colado na Paulista e Augusta valokuvagalleria

Ulkopuoli
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Oleskelualue
2 makuuhuonetta, Wi-Fi, vuodevaatteet
Oleskelualue

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone5 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
SP, SP
  • Place, Sirio Libanesin sairaala
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Frei Canecan ostos- ja messukeskus
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Avenida Paulista
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Airport, São Paulo-Guarulhosin kansainvälinen lentoasema tai kuvernööri André Franco Montoron kansainvälinen lentoasema (GRU)
    ‪38 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Charmoso AP 2 Quartos Colado na Paulista e Augusta

Huoneisto, jossa on keittiö ja joka sijaitsee 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Avenida Paulista
Tämä huoneisto tarjoaa internetyhteyden ja merkityt tupakointialueet. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni.
Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Avenida Paulista. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja mikroaaltouunin.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, jääkaapin ja mikroaaltouunin
  • Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Frei Canecan ostos- ja messukeskus ja 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Avenida Paulista

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Tehosekoitin
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Vessapaperi

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Rajoituksia sovelletaan
  • Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Sisäänkirjautumisen yhteydessä vanhempien tai laillisen huoltajan, joka matkustaa alle 18-vuotiaan lapsen kanssa, on esitettävä lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (esimerkiksi passi). Jos asiakkaat matkustavat Brasiliaan ja vain yksi vanhemmista matkustaa lapsen kanssa, tämän vanhemman tulee esittää lapsen syntymätodistuksen ja kuvallisen henkilöllisyystodistuksen lisäksi matkan valtuutuskirje, joka on toisen vanhemman allekirjoittama ja notaarin vahvistama. Jos vanhemmat tai laillinen huoltaja eivät pysty antamaan tai eivät halua antaa tätä valtuutusta, tarvitaan laillinen lupa. Jos aiot matkustaa Brasiliaan lasten kanssa, sinun on pyydettävä Brasilian konsulaatista lisätietoja ennen matkaa.
  • Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Charmoso AP 2 Quartos Colado na Paulista e Augusta Apartment
Charmoso AP 2 Quartos Colado na Paulista e Augusta Sao Paulo

Charmoso AP 2 Quartos Colado na Paulista e Augusta – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Karla L.

Hyvää: Siisteys

Condizente com o anúncio.

O apartamento é idêntico ao anunciado, bem localizado, e perto de vários pontos chave como supermercados, hospitais e shoppings. Marco foi um anfitrião muito atencioso que me ofereceu suporte o tempo todo.
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2023