Koko loma-asunto

The Secret To A Great Stay in Seville | 1' Giralda

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan The Secret To A Great Stay in Seville | 1' Giralda valokuvagalleria

2 makuuhuonetta, työpöytä, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi
Ruokailu
Televisio
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Ulkoalueet

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko koti

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta7 henkilöä94 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi
  • Kuntosali
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Sevilla, Sevilla
  • Place, Sevillan kuninkaallinen Alcázar
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Sevillan katedraali
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, La Giralda
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Airport, Sevilla (SVQ-San Pablo)
    ‪22 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

The Secret To A Great Stay in Seville | 1' Giralda

Kuntosali, pyykinpesutilat ja puutarha kuuluvat tämän savuttoman huvilan palveluihin. Huvilassa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä vuodesohva ja parveke. Asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni.
Ilmastoiduissa huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on parveke. Huoneissa on kalusteina vuodesohva, työpöytä ja ruokailupöytä. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet.
Tässä huvilassa käytössäsi on kuntosali.
Tämä huvila sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Sevillan katedraali. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi kuntosalin ja pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla kuntosali
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Sevillan katedraali ja 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Sevillan kuninkaallinen Alcázar
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön kuntokeskuksen, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huvilassa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Autoa ei tarvita
  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja

Oleskelutilat

  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Parveke
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Korkeintaan 10 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Tekemistä

  • Kuntosali

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.
  • Puutarha
  • Yksikön koko: 94 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Korkeintaan 1 (painoraja: 10 kg per lemmikki)
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero VUT/SE/019076, ESFCTU0000410260004705030000000000000000VUT/SE/019076
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

254463

The Secret To A Great Stay in Seville | 1' Giralda – arvostelut

Arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 3 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 3 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 3 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua

8,0/10

Siisteys

Arvostelut

6/10 OK

Jennifer W.

Location was great.
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2026

8/10 Hyvä

John C.

Hyvää: Siisteys
The house was in a great location for central Seville, it’s over 3 floors with steep stairs so not really suitable for young children. The rooftop terrace was a lovely addition and we were fortunate to use it a couple of afternoons in February. The central locking door appeared to malfunction a couple of times do we used the key, we did report it but it was not fixed whilst we were there. The house itself was a bit chilly at times and the air con to be used as a heater was not efficient in the master bedroom, however we did find a little portable heater that we used. The immediate outdoor area had dog faeces the whole time we were there, so care was needed whilst leaving the house, we were aware of this from reviews we had read previously. We would stay here again based on its location
Yöpyi 6 yötä helmikuussa 2026

10/10 Loistava

Elizabeth R.

Hyvää: Siisteys
The host responded to my messages instantly anytime I needed assistance. Really great customer service.
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2025