Tämän majatalon palveluihin kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, ilmainen aamiainen ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
OYO 10462 Smriti Guest House tarjoaa 17 ilmastoitua huonetta, joissa on ilmaiset hygieniatuotteet. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Huoneissa on taulutelevisio. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku. Siivous on saatavilla päivittäin.
OYO 10462 Smriti Guest House sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta City Centre Siligurin ostoskeskus. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
Ilmainen mannermainen aamiainen saatavilla
Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Coronation Bridge ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta City Centre Siligurin ostoskeskus
Asiakkaille tarjotaan ilmainen aamiainen. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.
Tämä majatalo sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Ruoka ja juoma
Ilmainen mannermainen aamiainen
Mukavuudet
Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
Palvelut asiakkaille
Siivouspalvelu (päivittäin)
Esteettömyys
Ei hissiä
Muuta
Merkityt tupakointialueet
Huoneen palvelut/mukavuudet
Makuuhuone
Ylelliset vuodevaatteet
Kylpyhuone
Ilmaiset hygieniatuotteet
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Yksityinen kylpyhuone
Viihdetarjonta
Taulutelevisio
Muuta
Ilmastointi
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 11.30.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Intian kansalaisten on sisäänkirjautumisen yhteydessä esitettävä Intian hallituksen myöntämä, voimassa oleva kuvallinen henkilöllisyystodistus. PAN-korttia ei hyväksytä. Asiakkaiden, jotka eivät ole Intian kansalaisia, on esitettävä voimassa oleva passi ja viisumi.
Sisäänpääsy
Vastaanottovirkailija
Lemmikit
OYO 10462 Smriti Guest House ei salli lemmikkejä tai avustajaeläimiä
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Yksi korkeintaan 6 vuotta vanha lapsi yöpyy ilmaiseksi, jos hän käyttää huoneessa olevia sänkyjä.
Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Vain muualla asuvat asiakkaat saavat tehdä varauksen tähän majoituspaikkaan. Ne asiakkaat, jotka asuvat samassa kaupungissa kuin jossa majoituspaikka sijaitsee, eivät voi kirjautua sisään.
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Tähän majoituspaikkaan ei voi kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen ulkopuolella. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Paikallisten lakien mukaisesti naimattomat asiakkaat eivät välttämättä voi jakaa huonetta. Asiakkaiden tulee esittää vihkitodistus, jos majoituspaikka pyytää sitä.
Yksi korkeintaan 6 vuotta vanha lapsi voi majoittua ilmaiseksi samaan huoneeseen vanhemman tai huoltajan kanssa, jos hän käyttää huoneessa jo olevia sänkyjä.
Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.