Hawkesbury-joki on yksi Sydneyn parhaimmista salaisuuksista ja Kings View sijaitsee joen kauneimmissa osissa. Keittiössä, aulassa, ruokailutilassa, päämakuuhuoneessa ja verannalla on kaikki häiriötön näköala joelle yli kilometrin suuntaan kumpaankin suuntaan.
Tämä iso ja erittäin mukava koti, joka on upeat näkymät vain 1 tunnin ja 15 minuutin päässä Sydneyn CBD: stä, on loistava paikka rentoutua tai rentoutua lomalla. Voit vesihiihtoa kiinteistöstä tai käyttää laituria / ponttonia, veneily ja kalastus ovat kaiken mitä on kyse. Suuri ja osittain aidattu takapiha on ihanteellinen suurimmalle osalle perheurheilua (kriketti, jalkapallo, rugby)
Talo on avoin ja siinä on 4 makuuhuonetta ylemmässä kerroksessa, jossa mahtuu 8 henkilöä, moderni sisustus ja kaikki ylellisyydet ensiluokkaisessa kiinteistössä; täysin varustettu keittiö, kahvinkeitin, takkahuone ja 50 tuuman LCD-TV, DVD ja surround-ääni, rumpus 40 tuuman TV: llä, leikkipaikka, täysikokoinen biljardipöytä ja takka, kattotuulettimet kaikkialla, iso mesh suljettu veranta, jossa grillausmahdollisuus ja ulkokäyttöön 8: lle.
Uudet vuodevaatteet, astiat, ruokailuvälineet, lasit, pehmeät kalusteet ja kaihtimet.
Tee, kahvi, sokeri, paperipyyhe, suola ja pippuri, wc-paperi, nestemäinen saippua, astianpesuaine ja jauhe toimitetaan. Lautapelejä, leikkipaikkapelejä, kirjoja, puiden keinu ja liukas dipi ovat käytettävissä oleskelun aikana. Doonas, peitot ja tyynyt toimitetaan, mutta liinavaatteet (lakanat, tyynyliinat, kylpy- ja rantapyyhkeet) eivät sisälly hintaan. Pellava voidaan toimittaa lisämaksusta.
Paradise Café - sijaitsee joen yli - 5 minuuttia veneellä tai lyhyen matkan päässä autolla, syödä tai ottaa pois, upea pizza, mahtavia kylkiluita ja kahvilatyylisiä ruokia. Se on lisensoitu ja BYO-viini. Cliftonville 5 minuutin joen varrella tarjoaa polttoainetta veneille ja kahvilan, joka tarjoilee loistavaa kahvia
Woolworths toimittaa kiinteistölle, joten huolellisella online-suunnittelulla etukäteen toimitus voidaan ajastaa täydellisyyteen.
Minkä tahansa kuvauksen osapuolet eivät ole sallittuja hotellissa.
Jos sinulla on muita kysymyksiä, ota yhteyttä Larissalle
ominaisuudet
- Vuodevaatteiden kokoonpano: 1 kuningas, 1 queen, 4 singleä
- BBQ
- Biljardipöytä - täysikokoinen
- Kattotuulettimet kaikkialla
- Keittovälineet - hyvin varusteltu keittiö
- Kahvinkeitin - Nespresso
- Ruokasali - 8 paikkaa
- Astianpesukone
- Mikroaaltouuni
- Takka x 2
- Peli asema
- DVD-soitin
- TV 50 "LCD -huone oleskelutilassa
- TV 50 "rumpussa
- Seulottu veranta huonekaluilla
- Pesukone
- Silitysmahdollisuus
- Laituri / ponttoni