Huoneistohotelli
El Mirador Del Mdiq
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Avenue Imam Al Boukhari, M'diq, Tanger-Tétouan-Al Hoceïma
- Place, Cabo Negron metsä19 min kävelymatka
- Place, Tangerin satama
- Place, Cabo Negro Royal Golf Club15 min ajomatka
- Airport, Tetuan (TTU-Sania Ramel)17 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Perhehuone
Perhehuone
Samankaltaisia majoituspaikkoja

The St. Regis La Bahia Blanca Resort, Tamuda Bay
The St. Regis La Bahia Blanca Resort, Tamuda Bay
- Uima-allas
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Kylpylä
- Lemmikkiystävällinen
4.5 kautta 5, Upea, 33 arvostelua
Hinta on 248 €
sisältää verot ja maksut
15.3.–16.3.
Tietoja majoituspaikasta
El Mirador Del Mdiq
6 rantabaaria, kattoterassi ja grillejä kuuluvat tämän huoneistohotellin palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Jokaisessa huoneistossa asiakkaiden käytössä on 3 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja memory foam -patjallinen sänky. Asiakkaiden käytössä on keittonurkkaus, jossa on jääkaappi ja mikroaaltouuni, sekä taulutelevisio, satelliittikanavat ja pyykinpesukone.
El Mirador Del Mdiq tarjoaa 4 huonetta, joissa on riisinkeitin ja pimennysverhot. Näissä yksilöllisesti sisustetuissa ja kalustetuissa huoneissa on oleskelualue. Vuoteissa on memory foam -patjallinen sänky-patjat. Tämän 4 tähden huoneistohotellin huoneissa on keittonurkkaus, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja sadesuihkupää.
Tämä huoneistohotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. 32-tuumainen taulutelevisio, satelliittikanavat.
El Mirador Del Mdiq sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Cabo Negron metsä. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, 6 rantabaaria ja kattoterassi. Tässä 4 tähden huoneistohotellissa on 4 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
- Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, pyykinpesukoneen ja memory foam -patjallisen sängyn
- Ilmainen Wi-Fi
- Tilaa itsellesi virkistävä juoma majoituspaikan 6 rantabaarista
- Aamiainen saatavilla päivittäin lisämaksusta
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille kattoterassin
- Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cabo Negron metsä ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kabilan venesatama
- Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin ilmaiseksi (rajoituksia sovelletaan)
El Mirador Del Mdiq tarjoaa asiakkaiden käyttöön kattoterassin ja grillejä. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Majoituspaikan 6 rantabaaria kutsuvat nauttimaan drinkeistä.
Asiakkaat voivat lisämaksusta nauttia paikallisen aamiaisen joka päivä klo 8.00–10.00.








