Koko loma-asunto

Casa del Campo - huvila merinäköalalla ja oma uima-allas Moraira

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Casa del Campo - huvila merinäköalalla ja oma uima-allas Moraira valokuvagalleria

Uima-allas
Televisio, DVD-soitin
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Ruokailu
Terassi/patio

Arvostelut

8,6 kautta 10.
Loistava

Koko koti

5 makuuhuonetta4 kylpyhuonetta10 henkilöä270 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Näkymä merelle
  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Moraira, Alicante
  • Place, Morairan venesatama
    ‪5 min ajomatka‬
  • Place, Ponienten ranta
    ‪32 min ajomatka‬
  • Place, Llevantin ranta
    ‪33 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Casa del Campo - huvila merinäköalalla ja oma uima-allas Moraira

Casa del Campo on suuri nykyaikainen hotelli, joka sijaitsee hiljaisella kadulla lähellä Moraira-kukkuloita, vain 5 minuutin ajomatkan päässä Moririn keskustasta ja sen rannoista. Ulkona, suljetut terassit, joiden merinäkymät ympäröivät uima-altaan, täydentävät puutarhakalusteet, aurinkotuoleja ja kannettava grilli, joka sopii ulkosalla.
Verraton merinäkymät tekevät huvilasta viehättävä paikka viettää unohtumaton loma.

Tämä huvila on kaksikerroksinen lomamökki, jossa on kaksi erillistä huoneistoa. Pysäköintipaikasta portaat johtavat yläkertaan, jossa on miellyttävä olohuone TV-SAT-DVD: llä ja erillinen ruokailutila, molemmat johtavat suuriin parvekkeisiin, joissa on upeat merinäkymät ja kannettava grilli. Täysin varusteltu keittiö, kahden hengen huone ja kaksi huonetta, joissa kaksi erillistä sänkyä, joissa kaikissa on ilmastointi ja oma kylpyhuone kylpyammeella ja suihkulla.

Parvekkeelta ulkoapäin portaat vievät meidät alemmalle huoneistolle uima-altaan tasolla: sisäänkäynti olohuoneeseen SAT + TV + DVD, ruokailutila ja keittiö, kahden hengen huone ja huone, jossa on kaksi erillistä vuodetta, sekä ilmastointi että jaetaan kylpyhuone.

Keskuslämmitys kylmimpien kuukausien talvella. Muutaman askeleen vie meidät miellyttävään terassi uima-allas aurinkotuoleja ja ruokasali, täydellinen nauttia upeat näkymät Moraira rannikolle.
Tämä huvila sijaitsee lähellä kohdetta Go-Karting La Font Santa. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa yksityisen uima-altaan ja keittiön.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Go-Karting La Font Santa ja 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Ozone Bowling
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huvilassa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 5 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 4 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Aidattu piha
  • Grilli
  • Parveke
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Kylässä

Tekemistä

  • Uintimahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 270 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero AT-471415-A
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Casa Campo sea View
59924
Casa Campo sea View Villa Moraira
Casa del Campo sea View Villa With Private Pool in Moraira
Casa Campo sea View Villa
Casa Campo sea View Moraira

Casa del Campo - sea view villa with private pool in Moraira – arvostelut

Arvostelut

8,6

Loistava

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 4 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 3 kautta 4 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 4 arvostelua

7,6/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Przemek Z.

Przemek

Property located in nice area with fantastic view. Both terraces should be cleaner but overall nice spacious house.
Yöpyi 5 yötä kesäkuussa 2023

10/10 Loistava

Eric H.

Hyvää: Siisteys

Mooi groot huis. Is veel groter dan op foto doet vermoeden.

Gemakkelijk en snel en goed contact met verhuurders.
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2022

8/10 Hyvä

Lennard W.

Toller Urlaub mit 10 Freunden

Das Haus hat alles was man braucht. Es ist toll gelegen mit einem u glaublichen Blick. Tolle Aufteilung der Räume fast alle mit eigenem Bad. Sehr sicher und ruhig und guter Pool. Möbel sind etwas in die Jahre gekommen und deutlich abgenutzt. Bei Ankunft hätte das Haus sauberer sein können. Trotzdem toller Urlaub wenn man ein Auto besitzt.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2021

8/10 Hyvä

Ignacio I., España

Hyvää: Siisteys

Casa espectacular para unos dias con amigos o familia

El emplazamiento de la casa de Campo de Moraira es envidiable, con unas vistas increibles de todo el “valle” acabando en el mar. Dos pisos separados de casa muy bien acondicionados, piscina exterior y parking para tres o 4 coches. Por poner una pega, no es una casa moderna, con utensilios de ultima generación pero creo que no es necesario para unos dias de disfrute. Muy recomendable.
Yöpyi 5 yötä elokuussa 2020