Hotellit Tiszadob

Vertaa 30 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 43 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Tiszadob: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Tiszadob

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Tiszadob
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Tiszadob tutustuminen

Tiszadob tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Tiszadob ja sen lähellä kuuluu:

  • Andrássyn linna
  • Tiszaújvárosin ulkouima-allas ja kylpylä
  • Tokajin viinialueen historiallinen kulttuurimaisema
  • Gróf Degenfeldin linna hotelli
  • Tarcal
  • Tokajn museo
  • Kossuth Lajosin museo

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Tiszadob?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Tiszadob, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Tiszadob, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Toukokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas maaliskuu ja tammikuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 11 °C ja öisin -3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 131 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 26 °C päivisin ja 7 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 216 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 13 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 189 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 16 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 166 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Tiszadob on 702 cm.

Tiszadob: Hotellitiedot

Majoitukset
30
Halvin hinta
43 €
Korkein hinta
255 €
Suositut hotellit
Mercure Tokaj Center, Tisia Hotel & Spa, Premier Hotel Miskolc, Minaro Hotel Tokaj - MGallery Collection, Öreg Miskolcz Hotel, Outlet Hotel Polgár, Andrássy Kúria & Spa, City Hotel Miskolc, Gróf Degenfeld Castle Hotel **** Superior, Lignum Hotel, Bastya Conference and Wellness Hotel, Calimbra Wellness and Conference Hotel, Villamerica, Aranyhordó Panzió Étterem és Pizzéria, Aquarius Apartments