Koko huoneisto

YuYu Otsuka 3F

2.5 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan YuYu Otsuka 3F valokuvagalleria

Huoneisto, 3 makuuhuonetta | Ruokailu omassa huoneessa
Huoneisto, 3 makuuhuonetta | 3 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi
Huoneisto, 3 makuuhuonetta | 3 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi
Majoituspaikan sisäänkäynti
Huoneisto, 3 makuuhuonetta | Huoneen varustelu

Arvostelut

8,4 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta1 kylpyhuone10 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
1-37-6, Minamiotsuka, Tokyo, Tokyo, 170-0005
  • Place, Shinshō-ji-temppeli
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Place, Sunshine City Shopping Mall (ostoskeskus)
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Place, Sunshine Aquarium
    ‪16 min kävelymatka‬
  • Airport, Tokio (HND-Haneda)
    ‪50 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

YuYu Otsuka 3F

Tämä savuton huoneisto tarjoaa rajoitetusti auki olevan vastaanoton. Huoneistossa on pyykinpesukoneet ja keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi, taulutelevisio ja vedenkeitin. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Ilmastoiduissa huoneissa on tohvelit ja hiustenkuivaaja. Keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku, WC-istuin sähköisellä bideellä ja ilmaiset hygieniatuotteet.

Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Huoneissa on taulutelevisio. Siivous on saatavilla pyynnöstä.

Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Sunshine City Shopping Mall (ostoskeskus). Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittonurkkaus, pyykinpesukone ja taulutelevisio
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Tokyo Dome ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Tokion keisarillinen palatsi

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Perheystävällinen

  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi (katso lisätiedot)

Keittonurkkaus

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 1 yksityinen kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Tohvelit
  • Vessapaperi
  • WC (jossa on sähköinen bidee)

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesuaine
  • Pyykinpesukone

Ilmastointi

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu pyynnöstä
  • Silitysrauta/-lauta
  • Vastaanotto avoinna osan vuorokaudesta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Siivouspalvelu (pyynnöstä)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 9.00–17.00
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 17.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Vastaanotto avoinna rajoitetusti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Yksi korkeintaan 6 vuotta vanha lapsi yöpyy ilmaiseksi, jos hän käyttää huoneessa olevia sänkyjä.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupunkivero voidaan veloittaa majoituspaikassa, ja sen määrä voi olla 100–10 000 JPY per henkilö, per yö perustuen yökohtaiseen huonehintaan. Huomaa, että poikkeuksia saatetaan soveltaa. Jos haluat lisätietoja, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Siivous on saatavilla lisämaksusta.

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Majoituspaikan vastaanotto on avoinna joka päivä klo 9.00–17.00.
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 17.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Yksi korkeintaan 6 vuotta vanha lapsi voi majoittua ilmaiseksi samaan huoneeseen vanhemman tai huoltajan kanssa, jos hän käyttää huoneessa jo olevia sänkyjä.
  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

YuYu Otsuka 3F Tokyo
YuYu Otsuka 3F Apartment
YuYu Otsuka 3F Apartment Tokyo

YuYu Otsuka 3F – arvostelut