Locanda ai Bareteri

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Locanda ai Bareteri valokuvagalleria

Sisäänkäynti
Suihku, hiustenkuivaaja, pyyhkeet
Noutopöytä
Aula
Tallelokero huoneessa, työpöytä, äänieristys, ilmainen Wi-Fi

Arvostelut

8,6 kautta 10.
Loistava

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Pesulapalvelut
  • Aamiainen saatavilla
  • Siivous
  • Ilmastointi
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Map
Ponte Dei Bareteri 4966 - San Marco, Venice, VE, 30124
  • Pyhän Markuksen tori
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Rialton silta
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Pyhän Markuksen basilika
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Venetsia (VCE-Marco Polo)
    ‪41 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Neljän hengen huone

  • 25 m²
  • 5 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 2 yhden hengen sänkyä

Kahden hengen huone

  • 15 m²
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky

Kolmen hengen huone

  • 20 m²
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Locanda ai Bareteri

Affittacamere kävelymatkan päässä kohteesta Rialton silta
Tämän savuttoman affittacameren palveluihin kuuluu concierge-palvelut, pyykinpesutilat ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kielitaitoinen henkilökunta.
Locanda ai Bareteri tarjoaa 6 huonetta, joissa on tallelokerot. Tämä affittacamere tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Kylpyhuoneista löytyy suihku. Jääkaappi ja hiustenkuivaaja ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin.
Locanda ai Bareteri on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Rialton silta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä aamiaisen (lisämaksusta) ja edestakaiset lentokenttäkuljetukset (lisämaksusta).
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Mannermainen aamiainen saatavilla päivittäin lisämaksusta
  • Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisältyvät concierge, kiertoajelu- tai lippupalvelu ja matkatavarasäilytys
  • Asiakkaat ovat antaneet paljon hyvää palautetta majoituspaikan avuliaasta henkilökunnasta ja sijainnista
  • Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Rialton silta ja 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Pyhän Markuksen tori
  • Lentokenttäkuljetukset saatavilla maksusta
  • Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta (rajoituksia sovelletaan)
Locanda ai Bareteri tarjoaa asiakkaiden käyttöön kielitaitoisen henkilökunnan, kiertoajelu- tai lippupalvelun ja concierge-palvelut. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden) ovat saatavilla lisämaksusta.

Tämä affittacamere on savuton.

Asiakkaat voivat lisämaksusta nauttia mannermaisen aamiaisen joka päivä klo 8.00–10.00.

Puhutut kielet

Englanti, ranska, saksa, italia ja espanja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä olevalla pysäköintialueella on korkeusrajoitus
  • Pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella (EUR 35 per päivä); alennuksia saatavilla
  • Ympärivuorokautiset meno-paluulentokenttäkuljetukset pyynnöstä lisämaksusta
  • Paikan päällä on rajallinen määrä pysäköintipaikkoja

Ruoka ja juoma

  • Päivittäin saatavilla mannermainen aamiainen lisämaksusta klo 8.00–10.00; 16 EUR per henkilö

Mukavuudet

  • Matkatavarasäilytys
  • Osan vuorokaudesta auki oleva vastaanotto
  • Pyykinpesutilat

Asiakaspalvelut

  • Concierge-palvelut
  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut
  • Kosinta-/romantiikkapaketit
  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
  • Hyvin valaistu kulkuväylä sisäänkäynnille
  • Kaiteet portaikoissa
  • Ylempiin kerroksiin kulku vain portaita pitkin

Muuta

  • 1 rakennus
  • 4 kerrosta
  • Savuton majoituspaikka

Huoneen palvelut/mukavuudet

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja (pyynnöstä)
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku
  • Yksityinen kylpyhuone

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi (pyynnöstä)

Muuta

  • Ilmastointi (säädettävä)
  • Turvalokero
  • Työpöytä
  • Äänieristetyt huoneet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.
Aikainen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan maksu klo 20.00–8.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 15

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisestä uloskirjautumisesta veloitetaan lisämaksu

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tämä majoituspaikka tarjoaa kuljetukset lentokentältä (lisämaksuja saatetaan veloittaa). Asiakkaiden tulee antaa saapumistietonsa majoituspaikalle ennen matkan alkua. Yhteystiedot löytyvät varauksen jälkeen lähetetystä varausvahvistuksesta.
Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 8.30–20.00
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse 48 tuntia ennen saapumista. Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 12.00 jälkeen
Jos varaat yöpymisen Venetsiassa, ole hyvä ja käy #EnjoyRespectVenezia-sivulla saadaksesi tärkeää tietoa muun muassa kaupungin säännöistä.
Venetsiaan päästäkseen vierailijoiden on maksettava joinakin päivinä vuodesta pääsymaksu 5–10 EUR per henkilö per päivä. Venetsiassa yöpyviltä ei maksua veloiteta. Asiakkaiden tulee pyytää maksusta vapautumiseen oikeuttava voucher etukäteen ja esitettävä se henkilöllisyystodistuksen kanssa saavuttaessa. Voit tarkistaa päivämäärät, joita maksu koskee, ja anoa maksusta vapautusta osoitteessa cda.ve.it/en/.

Sisäänpääsy

Vastaanotto avoinna rajoitetusti

Lemmikit

  • Lemmikit: 18 EUR per lemmikki per yö
  • Painoraja: 5 kg per lemmikki
  • Rajoituksia sovelletaan
  • Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupunki perii majoituspaikassa maksettavan veron. Tätä veroa ei peritä Venetsian asukkailta eikä alle 10 vuotta vanhoista lapsista. Muita poikkeuksia saatetaan soveltaa potilaisiin ja heidän avustajiinsa sekä henkilöihin, jotka yöpyvät kaupungissa tietystä syystä/velvollisuudesta, jos he esittävät asianmukaiset asiakirjat majoituspaikassa. 1.–31.1. välisenä aikana vero on 30 prosenttia vähemmän.
  • Kaupungin perimä vero: 1.1.–31.1. välisenä aikana 2.10 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 1.00 EUR per yö 10–16 vuotta vanhoilta asiakkailta.
  • Kaupungin perimä vero: 1.2.–31.12. välisenä aikana 3.00 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 1.50 EUR per yö 10–16 vuotta vanhoilta asiakkailta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Maksu mannermaisesta aamiaisesta: noin 16 EUR per henkilö
  • Lentokenttäkuljetusmaksu: 130 EUR per ajoneuvo yhteen suuntaan
  • Lemmikit: 18 EUR per lemmikki per yö
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
  • Sisäänkirjautumisesta veloitetaan lisämaksu klo 20.00–8.00
  • Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta (saatavuuden mukaan)
  • Huoneessa olevasta jääkaapista veloitetaan maksu

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Spring Breakin aikana majoituspaikka on tarkoitettu vain vähintään 15 vuoden ikäisille asiakkaille
Sisäänkirjautumisen yhteydessä lisämaksujen maksamiseen käytettävässä luottokortissa olevan nimen tulee olla sama kuin huonevarauksen tehneen henkilön nimi
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Tämä majoituspaikka pidättää oikeuden tehdä valtuutuksen asiakkaan luottokortille ennen asiakkaan saapumista.
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu palosammutin, turvajärjestelmä ja ensiapupakkaus
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Locanda ai Bareteri tarjoaa kuljetukset lentokentältä (maksuja saatetaan veloittaa). Ota majoituspaikkaan yhteyttä varausvahvistuksesta löytyvään numeroon antaaksesi saapumistietosi ennen kuin matkustat. Majoituspaikan vastaanotto on avoinna joka päivä klo 8.30–20.00.
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 12.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse 48 tuntia ennen saapumista. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT027042B4Y85S78CL

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
  • Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi (saat lisätietoja veloitettavista maksuista Maksut-osiosta)

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Locanda ai Bareteri
Locanda ai Bareteri Condo
Locanda ai Bareteri Condo Venice
Locanda ai Bareteri Venice
Locanda Ai Bareteri Hotel Venice
Locanda ai Bareteri Venice
Locanda ai Bareteri Affittacamere
Locanda ai Bareteri Affittacamere Venice

Locanda ai Bareteri – arvostelut

Arvostelut

8,6

Loistava

Arvosana 10 - Loistava. 388 kautta 762 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 250 kautta 762 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 75 kautta 762 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 21 kautta 762 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 28 kautta 762 arvostelua

9,0/10

Siisteys

9,0/10

Henkilökunta ja palvelu

7,4/10

Palvelut/mukavuudet

8,4/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

8,4/10

Ympäristöystävällisyys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Matkusti perheen kanssa

Äiti ja tytär bienniaalimatkalla

Sijainti erinomainen rauhallisen pienen kadun varrella. Ympärillä hyviä ruokapaikkoja ja lähellä ihana Café!
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Milli Maria

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Worthy of gatekeeping, 10/10

The stay was great. The guy at the reception was very sweet and helpful. Hotel location is perfect for walking to places and easy to reach with luggage via waterbus, the room was spacious and looked nice, the upper floor had a nice view and the bathroom smelled freshly sanitized. 10/10 would recommend (or gatekeep)
Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2024

10/10 Loistava

Mirella

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Hyvä pieni hotelli keskeisellä sijainnilla

Keskeisellä sijainnilla (Rialtolle 3 min, San Marcon aukiolle 5 min) oleva kiva pieni hotelli. Paljon rappusia kiitettävänä, ei hissiä. Ystävällinen henkilökunta. Aamupala lisämaksusta (16 e): sämpylöitä, croissantteja, makeita leivonnaisia, jogurttia, hedelmiä, mehua, kahvia ja teetä. Siisti tilava huone. Kauppoja ja ravintoloita vieressä.
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2024

2/10 Hirveä

Sanna

Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2023

10/10 Loistava

Maria

Yöpyi 3 yötä huhtikuussa 2022

10/10 Loistava

Leena

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

3 persons

I love that place.Great location.Awesome, caring staff.We will come again.Thanks a lot.The atmospheric and so Italian.The lady in the breakfast room was absolutely wonderful.I traveled with my daughter and sister.We came late to Venice and the keys waited us in reseption.I would highly recommend.♥️🙏
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2019

8/10 Hyvä

Mari

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja huoneen mukavuus

Price vs. quality perfect.

The place is very in small street and more bed and breakfast style than hotel. The hotel was very clean and service excellent. What was lost at the hotel level, it was won in the service. Location was very good, but noisy (lot of noise from street also during night, ear plugs recommended). Price vs. quality perfect. Wifi was unstable.
Yöpyi 3 yötä huhtikuussa 2019

8/10 Hyvä

Henna

Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu

Kotoisa ja siisti majatalo

Mahtavan ystävällinen henkilökunta. Todellista vastinetta rahalle! Sijainti aivan loistava, alle 5 min kävelymatka Rialton sillalle ja toiseen suuntaan San Marcon torille

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

8/10 Hyvä

NN, Suomi

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Pieni viihtyisä hotelli

Siisti pieni hotelli pienen sivukujan varrella, lyhyt matka sekä Rialtolta että S Marcon aukiolta. Erittäin ystävällinen henkilökunta, oli yhteydessä jo ennen saapumista. Tilavat siistit huoneet.

8/10 Hyvä

A

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Excellent location - mahtava sijainti

Perfect location between Rialto and S. Marcusses square! Route 2 with vaporetto and stop at Rialto, only couple of minutes to the hotel. Staff was extremely friendly and helpfull. Room was bigger than many other hotels. The hotel was very clean and quiet and the bed was confortable. " Täydellinen sijainti Rialton ja Marcuksen aukion välissä- molempiin lyhyt matka. Vaporettolinja numero 2 ja jää pois Rialtolla. Vain muutama minuutti matkaa hotellille. Kannattaa oottaa kartta mukaan jotta löytää. Erittäin ystäväällinen ja avulias henkilökunta. Huone oli tilava, tilavampi kuin monessa muussa hotellissa ja todella siisti. Hiljainen ja rauhallinen yöpymispaikka."

8/10 Hyvä

A

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Great location- mahtava sijainti

Clean , friendly, peaceful. Great location near Rialto and S.Marcus Square. Room was clean and spacious. No complaints.

6/10 OK

Anna-Katherina

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
A nice traditional hotel in central location. Unfortunately they gave us only the overspill room „Skipper“ although we had booked 5 months ahead of time. „Skipper“ is located directly over the hotel entrance. The front door bangs all night. Clattering and shouting from two restaurant back entrances in the Calle, too. Internet: does not work in „Skipper“ between 22:00-07:00. Heating: broken. All in all: ask before you book and refuse to take „Skipper“.
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2024

10/10 Loistava

Manuela

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Excelente

La estancia fue agradable, todo excelente , gracias por la atención. Remonendable 100%
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2024

10/10 Loistava

Carolyn

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Very central 8mn walk to piazza San Marco 5mn walk to boat vaporetto stop Rialto. Nice restaurant near by. Internet connection weak in second floor
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2024

10/10 Loistava

Barbara

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Yöpyi 4 yötä marraskuussa 2024

10/10 Loistava

Ryosuke

Matkusti pienten lasten kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
I was prepared for it before I went, but the stairs were tough. Carrying two suitcases and a stroller up to the fourth floor was a good workout. I was disappointed that there was no kettle and that the refrigerator had to be used for a fee, but other than that it was perfect. To get there, take the water bus from the airport and get off at Rialto Bridge, and if you get lost, it's about a 5-minute walk. The location is perfect, with many delicious restaurants nearby and tourist attractions within easy walking distance. There are supermarkets around Rialto Bridge, you can eat while walking, and the riverside restaurants were wonderful and perfect. If you can only climb the stairs, this is a hotel that I definitely recommend! The room was also a family room and quite spacious! There was a balcony in the free space next to the room, and it was a nice place to relax and drink beer while looking at the starry sky at night. It was the privilege of being on the top floor.
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2024

6/10 OK

John

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The room was decent size and very clean. However the bed was very firm and the mini fridge was not usable because they make you turn off the electric in the room any time you leave. There was no TV in the room. The staff was friendly when we saw them. Beware there are many stairs to climb to get to the rooms, and the front door is in a dimly lit alley, so it can seem a bit intimidating.
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2024

8/10 Hyvä

cindy

Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

claudia del hierro

Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Frances

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Erica

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Located in the Rialto area of Venice, this is a quaint hotel. There is not an elevator, so if you cannot climb stairs, this is not for you. It is close to shopping and restaurants. The staff were very helpful and helped made our stay pleasant.
Yöpyi 5 yötä lokakuussa 2024

8/10 Hyvä

robert

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Great location close to Rialto Bridge. Room size etc was great. Had to climb 4 flights to get our room so would not be good if too elderly. No ice but they found some for us. Breakfast needs to be booked in advance. Easy checkin.
Yöpyi 5 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Paul

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
My wife and I had an amazing experience staying at Locanda ai Bareteri. Lucas and all the other staff were friendly, helpful, and incredibly accommodating. The location was very central to everywhere we wanted to visit. Luca’s pre-stay email outlined everything we needed to know, including how to get there. (A quick tip… use the City Mapper app. It got us everywhere!) we would definitely stay here again… and hopefully will get the chance to do so.
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Jerard

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Great Location
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024