Hotellit Vilamor
Vertaa 156 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 41 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Vilamor: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Vilamor

dpCristal City Apartments

Hostal DP Cristal

Hotel Cardenal

Hotel Malecón

Albergue San Lázaro - Hostel

Hotel Caldelas Sacra rústico 3 estrellas

As Maceiras

Hotel Calzada

dpCristal El Rinconcito

dp Cristal Centro Histórico

Hotel Mar de Plata

Hotel Casa de Caldelas

Hotel Monumento Pazo do Castro

Complejo Hostelero Paladium
Kohteeseen Vilamor tutustuminen
Vilamor tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Vilamor ja sen lähellä kuuluu:
- Caurelin vuoristo
- Samosin luostari
- Tunel Romano de Montefurado
- Castelo de Monforte de Lemosin linna
- Ribeira Sacran viinikeskus
- Vilasouton järvi
- Adegas d'Berna
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Vilamor?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Vilamor, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Vilamor, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 12 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 288 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 217 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 27 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 97 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 18 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 339 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Vilamor on 941 cm.
Vilamor: Hotellitiedot
Majoitukset | 156 |
|---|---|
Halvin hinta | 41 € |
Korkein hinta | 100 € |
Suositut hotellit | dpCristal City Apartments, Hostal DP Cristal, Hotel Cardenal, Hotel Malecón, Albergue San Lázaro - Hostel, Hotel Caldelas Sacra rústico 3 estrellas , As Maceiras, Hotel Calzada, dpCristal El Rinconcito, dp Cristal Centro Histórico, Hotel Mar de Plata, Hotel Casa de Caldelas, Hotel Monumento Pazo do Castro, Complejo Hostelero Paladium, Duerming Villa de Sarria Hotel |


