Hotellit Vilamor
Vertaa 165 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 45 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Vilamor: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Vilamor

Hotel Alfonso IX

dpCristal City Apartments

Parador De Monforte De Lemos

Hotel Malecón

dpCristal Sarria Centro

Hotel Calzada

Albergue San Lázaro - Hostel

Complexo Xacobeo SL

dp Cristal Centro Histórico

Duerming Villa de Sarria Hotel

dpCristal El Rinconcito

Hostel Andaina

Casa Alberto

Áurea Palacio de Sober by Eurostars Hotel Company

Hostal DP Cristal
Kohteeseen Vilamor tutustuminen
Vilamor tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Vilamor ja sen lähellä kuuluu:
- Caurelin vuoristo
- Samosin luostari
- Tunel Romano de Montefurado
- Castelo de Monforte de Lemosin linna
- Ribeira Sacran viinikeskus
- Santa María do Maon kirkko
- Vilasouton järvi
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Vilamor?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Vilamor, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Vilamor, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 12 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 288 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 217 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 27 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 97 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 18 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 339 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Vilamor on 941 cm.
Vilamor: Hotellitiedot
Majoitukset | 165 |
|---|---|
Halvin hinta | 45 € |
Korkein hinta | 144 € |
Suositut hotellit | Hotel Alfonso IX, dpCristal City Apartments, Parador De Monforte De Lemos, Hotel Malecón, dpCristal Sarria Centro, Hotel Calzada, Albergue San Lázaro - Hostel, Complexo Xacobeo SL, dp Cristal Centro Histórico, Duerming Villa de Sarria Hotel, dpCristal El Rinconcito, Hostel Andaina, Casa Alberto, Áurea Palacio de Sober by Eurostars Hotel Company, Hostal DP Cristal |
