Ei häitä, tapahtumia tai juhlia tiedusteluja kiitos! Ilmanvaihto kaikissa makuuhuoneissa, yläkerran oleskelutilan lisäksi.
Terveys rauhallisuudesta, rauhasta ja seesteisyydestä. Täydellinen havaijilainen nimi tälle rentouttavalle North Shore -lomalle.
Tässä modernissa ja ylellisessä kodissa, joka sijaitsee suoraan lämpimällä hiekkarannalla Oahun kuuluisan Pohjoisrannan rauhallisella puolella, on kaikki mitä tarvitset rentoutuaksesi lomallasi Havaijilla.
Upealla uudistuksella (loppukesä 2016), joka sisältää kaikki uudet huippuluokan kalusteet, liinavaatteet, sisustuksen ja kodinkoneet, tunnelma on boutique-luksushotelli, johon on lisätty etuisuuksia ja lomamökki on edullisempi.
Hale Maluhia on 3 makuuhuoneen koti, joka tuntuu todellakin yli 3 800 neliöjalkaa asuintilasta (suuri Havaijin vaatimuksille), lisäksi 2 ylimääräistä vuodesohvaa ja 2 Pune'es (Havaijin päivävuodetta) koko kodissa, ylimääräisiä vieraita voidaan mukavasti majoittaa. täällä lisämaksusta.
Kaksi erillistä keittiö- ja ruokailutilaa, yksi kullakin tasolla ja kolme erillistä oleskelutilaa (2 taulutelevisiolla) tekevät kodista ihanteellisen monen sukupolven perhelomailuun tai jopa pariskuntimatkaan. Suuri asettelu luo kutsuvia nurkkeja, jotka sopivat hyvin yksityisyyteen matkustettaessa muiden pariskuntien tai suurten perheiden kanssa. Tee aamukahvia tai nauti aamiaista merinäköalalla ennen liittymistäsi päiväkavereihisi.
Suuri ruohoinen rantapiha on ihanteellinen rentoutumiseen meren rannalla; hangout riippumatossa, pitää piknik ruokapöydällä tai nauttia ilta-cocktaileja rannalla kannella. Upea ja usein tyhjä ranta edessä on perhe- ja lapsiystävällinen, koska rantaviivaa suojaa suuri riutta. Snorklata, surffata, leikkiä ja uida suoraan takaoven ulkopuolella milloin tahansa vuoden aikana. Tarjoamme ylimääräisiä rantavälineitä nautinnoksi, US Divers -snorkla-sarjat, boogies-levyt, rantatuolit ja rantapyyhkeet ovat täällä käyttöä varten.
Makuuhuoneen asettelu:
Suuri mestarisviitti sijaitsee yläkerrassa, merinäköalalla, king-vuode, iso mestarikylpy, vaatehuone, turhamaisuus, taulutelevisio, eteinen sisäänkäynti istuimilla ja oma yksityinen lanai istuimilla.
Ylimääräinen kuningatar vierashuone on myös yläkerrassa, taulutelevisio, iso vaatekaappi ja ylimääräinen Punee, sopivat täydellisesti parille, joka matkustaa pienten lasten kanssa. Täysi kylpy hallissa.
Kolmas vierashuone sijaitsee ensimmäisessä kerroksessa, queen-vuode kylpyhuoneella ja taulutelevisiolla.
Tämä kaunis Mokuleia-alue tunnetaan saaren ulkopuolelta, mutta se sijaitsee vain kahden mailin päässä Haleiwan kaupungin viehättävistä ostosmahdollisuuksista ja ruokailusta, surffailun pääkaupungista. Tule kokemaan kaikkea mitä Oahu tarjoaa, olet erittäin tyytyväinen valintasi yöpymiseen Hale Maluhiassa.
Ei häitä, ei kokoontumisia, ei poikkeuksia!
** Tällä hetkellä vuokrataan kaupungin ja läänin asetusten mukaisesti, mikä rajoittaa yhden vuokran 30 vuorokauden ajanjaksoon. Tämä kiinteistö on laillisesti perustettu asunto, joka vuokrataan vähintään 30 peräkkäisen päivän ajan kerrallaan. Kiinteistö annetaan yksinomaan vuokralaisen käyttöön koko 30 päivän ajan, ja kukaan muu ei saa käyttää kiinteistöä kyseisenä ajanjaksona. 30 päivän vuokra-aika ilmoitetaan vieraalle varauksen yhteydessä. Kysymykset yhteyshenkilö. **
TAT
Saatavuus saattaa muuttua, kunnes maksu on vastaanotettu ja varaus on vahvistettu. Pikavarauspyynnöt edellyttävät edelleen omistajan hyväksyntää. Jos hyväksyntää ei saada, vieraita pyydetään peruuttamaan varauksensa verkossa 24 tunnin sisällä mainitun varauksen tekemisestä.