Koko huoneisto

Deichgräfin 2, Saksa

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Deichgräfin 2, Saksa valokuvagalleria

Terassi/patio
Uuni
Televisio
Uuni
2 makuuhuonetta, Wi-Fi, vuodevaatteet

Arvostelut

9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone2 henkilöä49 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Wangerland, Lower Saxony
  • Place, Horumersieln rantapuisto
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Lower Saxony Wadden Sea National Park (kansallispuisto)
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Schilligin ranta
    ‪4 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Deichgräfin 2, Saksa

49m² asunto on pohjakerroksessa. Se on ihanteellinen 2 hengelle. Olohuoneessa (vuodesohvalla) ja makuuhuoneessa tehdyillä vuoteilla on korkkilattiat. Suihku / wc ja erillinen keittiö, jossa uuni ja ruokapöytä, on kaakeloitu. Sisään terassille olohuoneesta. Se on savuton huoneisto ja lemmikki on sallittu. Parkkipaikka kuuluu huoneistoon ...  

Padon kreivitär 2:
Tämä huoneisto on noin 49 neliömetriä ja tarjoaa olohuoneen ja makuuhuoneen lisäksi erillisen keittiön, suihkun / wc: n ja terassin, josta on näkymä maaseudulle.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lower Saxony Wadden Sea National Park (kansallispuisto). Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja pation.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pation ja vuodesohvan
  • Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Lower Saxony Wadden Sea National Park (kansallispuisto) ja Horumersieln rantapuisto

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Patio

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Tekemistä

  • Valinnaisia golfetuja
  • Golfmahdollisuus lähistöllä
  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 49 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
  • Majoittajan kommentti: Nur Haustiere bis max. Kiniehöhe und nur ein...

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
Deichgräfin 2 Germany
Deichgrafin 2, Germany
Deichgräfin 2, Germany Apartment
Deichgräfin 2, Germany Wangerland / Horumersiel
Deichgräfin 2, Germany Apartment Wangerland / Horumersiel
SU_6-113309+6-278770

Dike Countess 2 - 8306 – arvostelut

Arvostelut

9,4

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 6 kautta 9 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 3 kautta 9 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 9 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 9 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 9 arvostelua

9,0/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Michaela B.

Hyvää: Siisteys
Es war alles gut. Wir waren sehr zufrieden. Größe war auch ausreichend. Die Dusche war nicht gut ein zu stellen. Entweder man hatte sich fast verbrüht oder das Wasser war nicht warm. Vielleicht könnte man da was dran ändern. Sonst war alles zufrieden stellend.
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2025

10/10 Loistava

Florian B.

Yöpyi 5 yötä heinäkuussa 2025

8/10 Hyvä

Engelbert K.

Hyvää: Siisteys

Deichgräfin 2

Die Wohnung liegt Zentral, von dort ist der Ortskern um die Ecke. Der Weg zum Strand beträgt ca. 5 Minuten.
Yöpyi 4 yötä kesäkuussa 2025

10/10 Loistava

Ursula B.

Hyvää: Siisteys

Erholsamer Urlaub

Trotz Regen und Sturm ein schöner Aufenthalt
Yöpyi 7 yötä marraskuussa 2023

10/10 Loistava

Ursula B.

Hyvää: Siisteys

Wohnung in direkter Nähe zum Deich

Sehr schöne Wohnung, zentral gelegen. Zum uentrum mit Bäcker u. Lebensmitelgeschäft sowie zum Hafen 5 Gehminuten. Zum Deich Waten es zweihundert Meter zulaufen. Perfekt. Auch an das Laden für E Autos wurden gedacht. Kurz vor drm Hafen befinden sich 2 Lademöglichkeiten. Wetter war auch klasse somut alles rundum perfekt.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2023

10/10 Loistava

Michael P.

Hyvää: Siisteys

Lage des Objektes

Gute Lage, kurzer Weg zum Strand, Mehrere Restaurants in unmittelbarer Nähe.
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2022

8/10 Hyvä

Maria R.

Hyvää: Siisteys

ganz ok

die wohnung war in ordnung. die terasse muss dringend saniert und gereinigt weden
Yöpyi 7 yötä huhtikuussa 2022

8/10 Hyvä

Kevin F.

Hyvää: Siisteys

Geräumige Ferienwohnung in guter Lage

Ich habe ein verlängertes Wochenende mit meiner Frau verbracht und wir waren sehr zufrieden: Positives: + geräumige Wohnung + gut ausgestattete Küche + Bequeme Betten + gute Lage (Nähe Restaurants, Einkaufsmöglichkeiten, Meer) Verbesserungspotenzial: - da es eine Erdgeschosswohnung mit vielen Bäumen nach hinten ist, sind Wohnzimmer und Küche etwas dunkel. Die Lichter sind leider auch nicht so stark, so herrscht eine leicht düstere Stimmung - die Wohnung ist zwar sauber, allerdings waren viele kleine Spinnenweben + Bewohner in den Ecken und Decken. Kann sein, dass diese nach der letzten Reinigung einfach wieder zurückkommen aber das sollte beim Reinigen nochmal geguckt werden. - da es tendenziell sehr viele Moskitos gibt, wären Fliegen Netze /-Gitter an den Fenstern oder Terassentür gut. Sonst heißt das Spiel vorm Schlafengehen immer erstmal "Mücken killen!" Insgesamt hatten wir einen sehr schönen Aufenthalt und kommen gerne wieder!
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2021

10/10 Loistava

Susanne H.

Hyvää: Siisteys

Sehr zentral

Die Wohnung liegt sehr zentral hatte eine tolle Terrasse war sauber uns hat sie sehr gut gefallen.
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2020