Tervetuloa tervetulleeksi kotiin Casitassa Sienna Hillsissä! Tämä upouusi ammattimaisesti sisustettu kaunis St. George, Utahin Lomakoti tarjoaa 3 makuuhuonetta ja 3. 5 kylpyhuonetta. Koti on vain 32 kilometrin päässä Zionin kansallispuistosta, jossa on kuuluisa Narrows, Canyon Overlook, Emerald Pools, Petrified Forest, Desert Swamp, Springs ja Waterfalls, Hanging Gardens, Wildflowers, Wildlife ja paljon muuta!
Tämä upea St. George Lomakoti tarjoaa kolmen makuuhuoneen master-sviittejä, joissa kaikissa on oma kylpyhuone ja kävelevät kaapissa kaikissa makuuhuoneissa.
Ensimmäinen Master Suite sijaitsee pääkerroksessa, jossa on kuningas, taulutelevisio, DVD-soitin ja kaksi yötä. Toinen master-sviitti sijaitsee 2. kerroksessa, jossa on yksi kuningatar, twin-vyöryä ja vedä kaksoset. Kolmas master-sviitti sijaitsee myös toisessa kerroksessa, jossa on queen ja twin yli kerrossänky, taulutelevisio ja Xbox One, jossa on kaksi ohjainta ja 4 peliä.
Myös koti on varustettu valokuitu-internetillä. Tämä kaunis St. George Lomakoti on sisustettu äärimmäisen mukavaksi. Patjat ovat rivin yläreunassa, jotta vieraamme saavat hyvän yön. Olohuoneessa on suuri mukava sohva, rakkausistuin, DVD-soitin, lautapelejä ja taulutelevisio katsomaan joitakin suosikkielokuvia!
Keittiö on täysin varusteltu kaikilla kodin mukavuuksilla. Lisäksi keittiössä on graniitti työtasot ja ruostumattomasta teräksestä valmistetut laitteet. Aivan keittiön äärellä on patio, jossa on patio ja BBQ Grill. Keittiössä on myös suuri ja pieni lautanen potti, vohvelirauta, kahvipannu, vedenkeitin, riisikattila, mausteet, tehosekoitin ja paljon muuta!
Makuuhuoneen kokoonpanot ovat 1 kuningas, 2 kuningattaret, kahden hengen vyöryä ja vedä pari, kaksi erillistä kerrossänkyä. Tarjoamme kaikki liinavaatteet, pyyhkeet, Wi-Fi, kaapeli ja kylpytuotteiden tarjonta. EXTRA: Syöttötuoli, pakkaus, DVD-soitin, Xbox One, liinavaatteet, uima-altaan pyyhkeet ja vedenpehmennin.
Tämä koti on myös loppuyksikkö! Lähellä pyöräilyä, patikointia, hiekkadyynejä, Sand Hollow State Park, Zion Natl. Park, Bryce Canyon, Tuachan-teatteri, Snow Canyon. Coral Canyonin golfkenttä on muutaman minuutin päässä. Nauti ylellisestä golfista ja kokea henkeäsalpaavat näkymät. Kurssi on 7 029-piha, par-72 -asettelu. Varatkaamme tee-aika!
On myös kaunis lämmitetty ulkouima-allas ja poreallas. Kävelyreitit ja puistot lähellä.
KAIKKI WASHINGTONin YHTEISÖN KESKUKSEN KANSSA! Etelä-Utahin suurimman sisätilojen vesikeskuksen Washington Cityn yhteisökeskus on asetettu tekemään splash! 8-kaistaisen 25-jaardin kilpailu-altaan täydentää 10 174 neli��n jalkainen ranta-alue, jossa on laiska joki, 3-kerroksinen vesiputken liukumäki, leikkisarjat kaikenikäisille, splash pad ja valtava 317 gallonan kaatopaikka, joka on suunniteltu pidä sinut viileänä!