Lennot kohteesta Pesquera

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Pesquera

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille ja yhdensuuntaisille lennoille 50 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Pesquera – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
SDR
Perillä Turussa

Lennot Pesquera – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Pesquera – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Pesquera lähellä

Helguera Palacio Boutique & Antique

Helguera Palacio Boutique & Antique

4 out of 5
Palacio de la Helguera s/n Puente Viesgo Cantabria
Hinta on 369 € per yö ajalle 23.11. viiva 24.11.
369 €
23.11.–24.11.
sisältää verot ja maksut
Helguera Palacio Boutique & Antique sijaitsee lähellä kohdetta San Miguelin kirkko. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut.
10/10 Exceptional! (17 arvostelua)
Schönes altes Anwesen mit viel Liebe zum Detail. Sehr freundliches Personal

Arvosteltu 1.10.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHelguera Palacio Boutique & Antique
Hotel Valle de Cabezón

Hotel Valle de Cabezón

3 out of 5
Avda. San Ignacio, 71, Cabrojo Cabezon de la Sal Cantabria
Hotel Valle de Cabezón sijaitsee lähellä kohdetta Sequoias del Monte Cabezónin kansallispuisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
9,4/10 Exceptional! (68 arvostelua)
Family friendly, owner speaks English, excellent food huge portions, looks after us really well

Arvosteltu 26.10.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Valle de Cabezón
Apartamentos Silken Fontibre Iberia Spa

Apartamentos Silken Fontibre Iberia Spa

3 out of 5
Calle El Coto 2 Enmedio
Hinta on 62 € per yö ajalle 23.11. viiva 24.11.
62 €
23.11.–24.11.
sisältää verot ja maksut
Apartamentos Silken Fontibre Iberia Spa sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Club de Golf Nestares. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja täyden palvelun kylpylän.
9,2/10 Wonderful! (44 arvostelua)
The hotels agent are all helpful.

Arvosteltu 12.10.2025

Avautuu uuteen ikkunaanApartamentos Silken Fontibre Iberia Spa
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Gran Hotel Balneario De Puente Viesgo

Gran Hotel Balneario De Puente Viesgo

4 out of 5
C/ Manuel Pérez Mazo, s/n Puente Viesgo Cantabria
Hinta on 90 € per yö ajalle 23.11. viiva 24.11.
90 €
23.11.–24.11.
sisältää verot ja maksut
Gran Hotel Balneario De Puente Viesgo on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta San Miguelin kirkko. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja täyden palvelun kylpylän.
8,8/10 Excellent! (134 arvostelua)
si todo perfecto

Arvosteltu 15.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanGran Hotel Balneario De Puente Viesgo
Hotel Marqués de Santillana

Hotel Marqués de Santillana

3 out of 5
Marqués de Santillana 8 Torrelavega Cantabria
Hinta on 81 € per yö ajalle 22.11. viiva 23.11.
81 €
22.11.–23.11.
sisältää verot ja maksut
Hotel Marqués de Santillana sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta La Viescan erityisen kiinnostava luonnonalue. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä baarin ja aamiaisen (lisämaksusta).
8/10 Very Good! (156 arvostelua)
Los empleados eran muy majos, la habitacion muy limpia, y la zona muy conveniente en el cemtro de Torrelavega

Arvosteltu 19.9.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Marqués de Santillana
Hotel Torresport

Hotel Torresport

4 out of 5
Sierrapando 694 Torrelavega Cantabria
Hinta on 80 € per yö ajalle 8.12. viiva 9.12.
80 €
8.12.–9.12.
sisältää verot ja maksut
Hotel Torresport sijaitsee lähellä kohdetta Santillana del Marin eläintarha. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja sisäuima-altaan.
8/10 Very Good! (171 arvostelua)
good location in northern spain
We (two adults and 12 year old) were travelling by rental car from Santiago de compostela to San Sebastian and we choose that hotel because of its location, parking possibility and swimming possibility. It was easy to find that hotel. Location is in big shopping centres backyard. Not very beautiful ...

Arvosteltu 11.8.2014

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Torresport
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Pesquera
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.