Lennot kohteesta Kanjiža

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Perillä Turussa

Lennot Kanjiža – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Kanjiža – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Kanjiža lähellä

TESLA Residence Subotica

TESLA Residence Subotica

3.5 out of 5
7 Šanticeva Subotica Vojvodina
Hinta on 41 € per yö ajalle 4.1. viiva 5.1.
41 €
per yö
4.1.–5.1.
TESLA Residence Subotica sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Subotica Synagogue. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja täyden palvelun kylpylän. Tässä 3,5 tähden asuinrakennuksessa on 24 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja parvekkeen.
10/10 Exceptional! (27 arvostelua)
Alles super gut sehr sauber

Arvosteltu 11.9.2025

Avautuu uuteen ikkunaanTESLA Residence Subotica
Velora Apartments

Velora Apartments

4 out of 5
Maksima Gorkog Subotica Vojvodina
Hinta on 35 € per yö ajalle 8.1. viiva 9.1.
35 €
per yö
8.1.–9.1.
Velora Apartments sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Cathedral Saint Teresa of Avila. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Tässä 4 tähden huoneistohotellissa on 4 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
9,6/10 Exceptional! (5 arvostelua)
Very nice apartment well maintained and secure area

Arvosteltu 28.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanVelora Apartments
Hostel Put Svile-Hostel Silk Road

Hostel Put Svile-Hostel Silk Road

2 out of 5
Sencanski put 5/9 Subotica Vojvodina
Hinta on 30 € per yö ajalle 22.12. viiva 23.12.
30 €
per yö
22.12.–23.12.
Hostel Put Svile-Hostel Silk Road sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Subotica Synagogue. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja pyykinpesutilat.
Avautuu uuteen ikkunaanHostel Put Svile-Hostel Silk Road
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Prenoćište Kollar D Guest House

Prenoćište Kollar D Guest House

3 out of 5
Gunduliceva Subotica Vojvodina
Hinta on 46 € per yö ajalle 2.1. viiva 3.1.
46 €
per yö
2.1.–3.1.
Prenoćište Kollar D Guest House sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Cathedral Saint Teresa of Avila. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja aamiaisen (lisämaksusta).
Fantastic place. Clean. Well-designed. Superior customer service. Cannot recommend highly enough!

Arvosteltu 28.10.2024

Avautuu uuteen ikkunaanPrenoćište Kollar D Guest House
Hotel Park

Hotel Park

3.5 out of 5
Park Heroja 11 Palic
Hotel Park sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Park Palićin puisto. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
Great in So Many Ways
I can't say enough good things about this charming hotel. Great location, far enough away from the congestion of Subotica, but close enough to everything you need, dining, shopping, banking, etc. The lake is steps from the front door, with bike and boat rentals. The hotel is beautiful, with only ...

Arvosteltu 11.7.2012

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Park
★ Poolside Paradise: Private Retreat with Pool, Terrace, & More! ★

★ Poolside Paradise: Private Retreat with Pool, Terrace, & More! ★

Palic Vojvodina
Hinta on 302 € per yö ajalle 23.12. viiva 24.12.
302 €
per yö
23.12.–24.12.
Tämä maatilamajoitus sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Zvonko Bogdan's Winery. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi vesipuiston ja porealtaan.
Avautuu uuteen ikkunaan★ Poolside Paradise: Private Retreat with Pool, Terrace, & More! ★
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Kanjiža
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.