Lennot kohteesta 't Klooster

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta 't Klooster

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 118 € ja yhdensuuntaisille lennoille 78 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Perillä Turussa

Lennot 't Klooster – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien 't Klooster – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen 't Klooster lähellä

Van der Valk Hotel Zwolle

Van der Valk Hotel Zwolle

4 out of 5
Nieuwleusenerdijk 1, Zwolle
Hinta on 152 € per yö ajalle 5. kesäk. viiva 6. kesäk.
152 €
per yö
5. kesäk.–6. kesäk.
Van der Valk Hotel Zwolle sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Anningahofin veistospuisto. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja täyden palvelun kylpylä.
9,2/10 Wonderful! (236 arvostelua)
Goed hotel
"Keurig hotel. Vriendelijk personeel."

Arvosteltu 3.5.2025

Van der Valk Hotel Zwolle
MyHotel Meppel

MyHotel Meppel

4 out of 5
400 Blankenstein, Meppel, DR
Hinta on 95 € per yö ajalle 25. toukok. viiva 26. toukok.
95 €
per yö
25. toukok.–26. toukok.
MyHotel Meppel sijaitsee rautatie-/metroaseman yhteydessä ja lähellä kohdetta Beeldenpark De Havixhorst. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja aamiainen (lisämaksusta).
9/10 Wonderful! (30 arvostelua)
"Fijn verblijf gehad. Aanrader op loopafstand van station en binnenstad."

Arvosteltu 10.5.2025

MyHotel Meppel
Lumen Hotel Zwolle

Lumen Hotel Zwolle

4 out of 5
Stadionplein 20, Zwolle
Hinta on 156 € per yö ajalle 16. toukok. viiva 17. toukok.
156 €
per yö
16. toukok.–17. toukok.
Lumen Hotel Zwolle on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka on kongressikeskuksen yhteydessä, ja Sassenpoort sijaitsee lähettyvillä. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja ympäri vuorokauden auki olevan kuntokeskuksen.
9/10 Wonderful! (448 arvostelua)
"Fijn, schoon hotel met heel vriendelijk en behulpzaam personeel. Heerlijke bedden, ruime kamers, goed ontbijt en lekker dicht bij het centrum. Ruime parkeergelegenheid (betaald)."

Arvosteltu 9.5.2025

Lumen Hotel Zwolle
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Fletcher Hotel-Restaurant Marknesse

Fletcher Hotel-Restaurant Marknesse

4 out of 5
28 Voorsterweg, Marknesse, FL
Hinta on 70 € per yö ajalle 1. kesäk. viiva 2. kesäk.
70 €
per yö
1. kesäk.–2. kesäk.
Fletcher Hotel-Restaurant Marknesse sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Waterloopbosin luonnonsuojelualue. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ravintola.
9/10 Wonderful! (94 arvostelua)
"Nice architecture"

Arvosteltu 8.5.2025

Fletcher Hotel-Restaurant Marknesse
Hotel Iselmar

Hotel Iselmar

4 out of 5
Plattedijk 16, Lemmer
Hinta on 146 € per yö ajalle 12. toukok. viiva 13. toukok.
146 €
per yö
12. toukok.–13. toukok.
Hotel Iselmar on saanut hyvää palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta D.F. Woudan höyrynpumppausasema. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
8,4/10 Very Good! (382 arvostelua)
"geweldig verblijf"

Arvosteltu 1.5.2025

Hotel Iselmar
Fletcher Hotel - Restaurant De Eese - Giethoorn

Fletcher Hotel - Restaurant De Eese - Giethoorn

4 out of 5
Duivenslaagte 2, De Bult
Hinta on 85 € per yö ajalle 1. kesäk. viiva 2. kesäk.
85 €
per yö
1. kesäk.–2. kesäk.
Fletcher Hotel - Restaurant De Eese - Giethoorn sijaitsee lähellä kohdetta Rabo Theater De Meenthe. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja sisäuima-altaan.
7,6/10 Good! (307 arvostelua)
"The property is located in an amazing woodland with convenient access to nearby city restaurants and facilities. The staff were helpful and friendly."

Arvosteltu 2.5.2025

Fletcher Hotel - Restaurant De Eese - Giethoorn
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa 't Klooster
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.