Lennot kohteesta Pedro Barba

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Pedro Barba

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 69 € ja yhdensuuntaisille lennoille 31 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Perillä Turussa

Lennot Pedro Barba – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Pedro Barba – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Pedro Barba lähellä

Radisson Blu Resort Lanzarote - Adults Only +16

Radisson Blu Resort Lanzarote - Adults Only +16

4 out of 5
Av. Del Mar 26, Costa Teguise, Teguise, Costa Teguise
Radisson Blu Resort Lanzarote - Adults Only +16 on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Playa Bastián. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja 4 ulkouima-allasta. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9,4/10 Exceptional! (164 arvostelua)
Fine
"The staff is very friendly and service-minded. Our room was spacious, clean and recently renovated, with a big sea-view balcony. But there’s something with the whole experience. For one thing, you get the feeling you’re in England rather than in Spain, not the least in the selection of breakfast ..."

Arvosteltu 8.5.2025

Radisson Blu Resort Lanzarote - Adults Only +16
Barceló Teguise Beach - Adults only

Barceló Teguise Beach - Adults only

4 out of 5
Plaza Janubio s/n, Costa Teguise, Teguise, Lanzarote
Hinta on 195 € per yö ajalle 13. toukok. viiva 14. toukok.
195 €
13.5.–14.5.
sisältää verot ja maksut
Barceló Teguise Beach - Adults only on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Las Cucharasin ranta. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja 2 ulkouima-allasta.
9/10 Wonderful! (997 arvostelua)
Suurehko uusittu hotelli hiljaisessa rantakylässä
"Plussat: Ihanat sängyt ja sänkyvaatteet, mahtava aamiaistarjonta. Kauniit yleiset tilat. Wifi ei toiminut, mutta ripeä respa lähetti pikaisesti teknikot paikalle. Miinukset: Toivoimme aurinkoista parveketta, saimme pohjoispartsin maan tasalla. Deluxe-huoneen valtava poreallas aika älytön, sen tilalla ..."

Arvosteltu 25.1.2017

Barceló Teguise Beach - Adults only
Hotel THB Lanzarote Beach

Hotel THB Lanzarote Beach

4 out of 5
Plaza del Janubio, 2, Costa Teguise, Teguise, Lanzarote
Hinta on 194 € per yö ajalle 15. toukok. viiva 16. toukok.
194 €
15.5.–16.5.
sisältää verot ja maksut
Hotel THB Lanzarote Beach on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Las Cucharasin ranta. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, 2 ravintolaa ja 2 baaria.
8,2/10 Very Good! (251 arvostelua)
"Good hotel acceptable and clean."

Arvosteltu 23.4.2025

Hotel THB Lanzarote Beach
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Beatriz Costa & Spa

Hotel Beatriz Costa & Spa

4 out of 5
Calle Atalaya s/n, Costa Teguise, Teguise, Lanzarote
Hinta on 109 € per yö ajalle 12. toukok. viiva 13. toukok.
109 €
12.5.–13.5.
sisältää verot ja maksut
Hotel Beatriz Costa & Spa on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Easy Diving. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja 2 ulkouima-allasta.
7,8/10 Good! (252 arvostelua)
4 yötä hotellilla.
"Hotellihuone ja mm. Spa vanhahkot. Muuten hotelli hyvä, syrjässä jos liikkuu ilman autoa. Joka ilta ohjelmaa. Sängyt erinomaiset nukkua ja huone hiljainen. Neljä yötä yövyimme tammikuussa. Toinen uima-allas ja poreallas kylmät"

Arvosteltu 12.1.2023

Hotel Beatriz Costa & Spa
Sands Beach Resort

Sands Beach Resort

4 out of 5
Avenida Islas Canarias, 18, Teguise, Las Palmas
Hinta on 76 € per yö ajalle 19. toukok. viiva 20. toukok.
76 €
19.5.–20.5.
sisältää verot ja maksut
Sands Beach Resort on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Playa Los Charcos. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja 7 ulkouima-allasta.
7,4/10 Good! (203 arvostelua)
"Yleisarvosana ok. Mukava oma rauha terassilla. Olisipa vielä ollut ilta-auringon puolella. Allas lähellä, eikä koskaan ruuhkaa altaalla. Lämmityksen puute vaivasi ainakin Helmikuun alussa. Yöt oli tosi kylmiä ja tarvittiin tuplavilttejä yöksi. Sänky vähän liian lyhyt 185cm pitkälle (studio) Huoneesta ..."

Arvosteltu 16.2.2011

Sands Beach Resort
El Guarapo Apartamentos

El Guarapo Apartamentos

3 out of 5
Calle Tabaibas, 10, Teguise, Lanzarote
Hinta on 89 € per yö ajalle 20. toukok. viiva 21. toukok.
89 €
20.5.–21.5.
sisältää verot ja maksut
El Guarapo Apartamentos on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Playa Bastián. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ulkouima-altaan ja ravintolan. Tässä 3 tähden huoneistohotellissa on 50 huoneistoa. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
"The apartments are fantastic. Clean, well equipped and comfortable. Service at reception was excellent. Quiet neighbourhood."

Arvosteltu 26.4.2025

El Guarapo Apartamentos
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Pedro Barba
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.