Lennot kohteesta Barracas

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Barracas

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 133 € ja yhdensuuntaisille lennoille 22 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2026. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Barracas – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
VLC
Menopaluumatkan hinta
116 €
Perillä Turussa

Lennot Barracas – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Barracas – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Barracas lähellä

Hotel Restaurant Verdià

Hotel Restaurant Verdià

3 out of 5
CALVARI, 2 Sueras
Hinta on 64 € per yö ajalle 27.4. viiva 28.4.
64 €
per yö
27.4.–28.4.
Hotel Restaurant Verdià sijaitsee lähellä kohdetta Castillo de Ondan linna. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
9/10 Wonderful! (58 arvostelua)
Very friendly staff and very nice food. I always stay here when I’m visiting this area.

Arvosteltu 28.2.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Restaurant Verdià
Rosaleda Del Mijares

Rosaleda Del Mijares

3 out of 5
Ctra de Tales, 28 Montanejos
Rosaleda Del Mijares sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Montanejosin kylpylä. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja sisäuima-altaan.
9/10 Wonderful! (139 arvostelua)
Goed hotel, direct aan het riviertje gelegen. Soms wel lawaaiig op de gang. Veel groepen met senioren.

Arvosteltu 24.10.2025

Avautuu uuteen ikkunaanRosaleda Del Mijares
Hotel La Trufa Negra

Hotel La Trufa Negra

4 out of 5
Avenida Ibañez Martín, 10-14 Mora de Rubielos Teruel
Hinta on 105 € per yö ajalle 26.4. viiva 27.4.
105 €
per yö
26.4.–27.4.
Hotel La Trufa Negra sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Santa Marían kollegiaattikirkko. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja ravintolan.
8,4/10 Very Good! (36 arvostelua)
Personal y desayuno

Arvosteltu 10.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel La Trufa Negra
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Xauen

Hotel Xauen

3 out of 5
Avenida Fuente de Baños 26 Montanejos Castellón
Hinta on 67 € per yö ajalle 13.4. viiva 14.4.
67 €
per yö
13.4.–14.4.
Hotel Xauen sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Montanejosin turistijuna. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja ravintolan.
7,8/10 Good! (60 arvostelua)
I parked on the road nearby did not find the parking. The sofa was disappointing since I could not get a slot until after it was due to leave. Book ahead if you can before you check in if a short stay. Seems you only get a short time in the spa. The rooms were good. Breakfast was rather boring. Hot ...

Arvosteltu 26.3.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Xauen
Hotel La Rueda 3000

Hotel La Rueda 3000

3 out of 5
Ctra. Alcalá km 1 Mora de Rubielos Teruel
Hinta on 67 € per yö ajalle 17.4. viiva 18.4.
67 €
per yö
17.4.–18.4.
Hotel La Rueda 3000 sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Mora de Rubielosin linna. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
5,4/10 (3 arvostelua)
En nuestra habitación había un desagradable olor cañerías.

Arvosteltu 4.4.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel La Rueda 3000
Hotel Puerta de Javalambre

Hotel Puerta de Javalambre

3 out of 5
A23 Km 89 La Puebla de Valverde Teruel
Hinta on 44 € per yö ajalle 12.4. viiva 13.4.
44 €
per yö
12.4.–13.4.
Hotel Puerta de Javalambre tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
Avautuu uuteen ikkunaanHotel Puerta de Javalambre
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Barracas
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.