




5 päivän matka Siwaan ja Bahariyan keitaaseen
Sun Pyramids Tours
Ilmainen peruutusoikeus saatavilla
Yleistä
Yleiskuvaus
Aktiviteetin sijainti
Kohtaamis-/lunastuspaikka
Tarkista saatavuus
5 päivän matka Siwaan ja Bahariyan keitaaseen
Alkamisaika: 7.00
Hintatiedot
1 426,15 € x 1 aikuinen1 426,15 €
Yhteensä
ti 7.7. asti
5 päivän matka Siwaan ja Bahariyan keitaaseen
Kielivaihtoehdot: japani
Alkamisaika: 7.00
Hintatiedot
1 493,48 € x 1 aikuinen1 493,48 €
Yhteensä
ti 7.7. asti
Tämän sivun sisältö on saatettu tuottaa konekäännösohjelmalla
Mitä hintaan sisältyy ja mitä ei
Hyvä tietää ennen varauksen tekemistä
- Jos mainittuja hotelleja tai risteilyjä ei ole saatavilla, yhtiöllä on oikeus vaihtaa hotelli tai risteily samaan luokkaan.
- Huomioithan, että mainittu majoitus sisältyy hintaan ja kaikki muutokset (hotellista leiriin tai päinvastoin) ovat lisämaksullisia ja matkanjärjestäjä ilmoittaa sinulle, kuinka paljon se on.
- Huomioithan, että sinun on toimitettava meille pehmeä kopio passistasi vähintään 24 tuntia ennen matkapäivääsi, jotta voimme myöntää tarvittavat luvat aavikkomatkalle.
- Huomautus: Tiedoksi, että hotellilla on käyttämätön avoin takapiha-alue, jossa on uima-allas, joka on ollut poissa käytöstä vuodesta 2004 lähtien Egyptin hallituksen ohjeiden mukaisesti. Siksi tätä tilaa ei kannata pitää osana hotellin ominaisuuksia tai mukavuuksia.
- Toimita kopio passista, joka on lähetettävä paikalliselle kumppanille viimeistään 2 päivää ennen matkaa.
- Seuraa oppaasi ohjeita luonnonsuojelualueilla, jotta voit suojella villieläimiä ja minimoida ympäristöjalanjälkemme.
- EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske aktiviteettipalveluita. Palveluntarjoajan peruutuskäytäntöjä sovelletaan.