Lennot kohteesta Chakola

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Chakola – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
OOM
Perillä Turussa

Lennot Chakola – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Chakola – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Chakola lähellä

san michele resort

san michele resort

2 out of 5
1512 Caddigat Mail Rd Adaminaby NSW
Hinta on 104 € per yö ajalle 20.1. viiva 21.1.
104 €
per yö
20.1.–21.1.
San michele resort tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan.
9,4/10 Exceptional! (10 arvostelua)
Very peaceful

Arvosteltu 17.10.2025

Avautuu uuteen ikkunaansan michele resort
Ellstanmor Guesthouse Cooma

Ellstanmor Guesthouse Cooma

3 out of 5
32 Massie St Cooma NSW
Hinta on 75 € per yö ajalle 30.12. viiva 31.12.
75 €
per yö
30.12.–31.12.
Ellstanmor Guesthouse Cooma sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Centennial Park. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
9/10 Wonderful! (62 arvostelua)
Felt like staying at home. Cozy and easy. David looked after our car too when we parked under a leafy tree.

Arvosteltu 13.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanEllstanmor Guesthouse Cooma
White Manor Motel

White Manor Motel

2.5 out of 5
252 Sharp Street Cooma NSW
Hinta on 61 € per yö ajalle 21.12. viiva 22.12.
61 €
per yö
21.12.–22.12.
White Manor Motel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lambie Bush Reserve. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
8,8/10 Excellent! (526 arvostelua)
Yes

Arvosteltu 21.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanWhite Manor Motel
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Cooma Motor Inn

Cooma Motor Inn

3.5 out of 5
35 Sharp St Cooma NSW
Hinta on 69 € per yö ajalle 21.12. viiva 22.12.
69 €
per yö
21.12.–22.12.
Cooma Motor Inn on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Centennial Park. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja pyykinpesutilat.
8,4/10 Very Good! (700 arvostelua)
We had a lovely large room with full kitchen and laundry which was great. Whole unit did need a deep clean as there was hair on the bathroom floors and cobwebs in the main bedroom.

Arvosteltu 7.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanCooma Motor Inn
Altair Motel Cooma

Altair Motel Cooma

2 out of 5
192 Sharp Street Cooma NSW
Hinta on 82 € per yö ajalle 21.12. viiva 22.12.
82 €
per yö
21.12.–22.12.
Altair Motel Cooma sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Cooma Visitors Centre. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
8/10 Very Good! (259 arvostelua)
Comfortable beds, very well made and super clean & tidy. Great rooms and modern bathroom+ accessories

Arvosteltu 11.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanAltair Motel Cooma
Swiss Motel

Swiss Motel

2.5 out of 5
34 Massie Street Cooma NSW
Hinta on 71 € per yö ajalle 6.1. viiva 7.1.
71 €
per yö
6.1.–7.1.
Swiss Motel sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Centennial Park. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
6,4/10 (413 arvostelua)
Excellent value for money. Not too flash, but clean, tidy, warm, comfortable, really really good. Highly recommend for the price.

Arvosteltu 12.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanSwiss Motel
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Chakola
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.