Lennot kohteesta Andrin

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Andrin – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
OVD
Perillä Turussa

Lennot Andrin – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Andrin – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Andrin lähellä

Hotel Villa Rosario, El Palacete

Hotel Villa Rosario, El Palacete

4 out of 5
Calle de Dionisio Ruisánchez, 6 Ribadesella Asturias
Hotel Villa Rosario, El Palacete sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Biskajanlahti. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
9,6/10 Exceptional! (92 arvostelua)
Alojamiento muy recomendable para descansar. Muy tranquilo. El desayuno de muy buena calidad.

Arvosteltu 15.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Villa Rosario, El Palacete
Parador de Fuente Dé

Parador de Fuente Dé

3 out of 5
Fuente De Camaleno Cantabria
Hinta on 80 € per yö ajalle 21.12. viiva 22.12.
80 €
per yö
21.12.–22.12.
Parador de Fuente Dé sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Picos de Europan kansallispuisto. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
8,8/10 Excellent! (335 arvostelua)
Absolutely beautiful in every way. Super clean and convenient for the cable car.

Arvosteltu 30.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanParador de Fuente Dé
Gran Hotel Pelayo

Gran Hotel Pelayo

4 out of 5
Real Sitio de Covadonga Cangas de Onis Asturias
Gran Hotel Pelayo sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Picos de Europan kansallispuisto. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
8,4/10 Very Good! (279 arvostelua)
Habitacion

Arvosteltu 2.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanGran Hotel Pelayo
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Balneario La Hermida

Hotel Balneario La Hermida

4 out of 5
Crta. La Hermida a Potes, s/n Penarrubia Cantabria
Hotel Balneario La Hermida sijaitsee lähellä kohdetta Santa Catalinan näköalapaikka. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja täyden palvelun kylpylän.
8,2/10 Very Good! (96 arvostelua)
Hotellin sijainti erinomainen mutta hotelli alkaa olla jo korjauksen tarpeessa - paikat huonossa kunnossa (esim suihku ei pysy kiinni). Henkilökunta ihan mukavaa. Ravintola oli tasottoman huono ja söimmekim siellä vain kerran. Aamuaisella kahvi huonointa mitä saatu.

Arvosteltu 5.7.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Balneario La Hermida
Hotel & Spa María Manuela

Hotel & Spa María Manuela

4 out of 5
Calle La Vega, S/n Onis Asturias
Hinta on 170 € per yö ajalle 4.1. viiva 5.1.
170 €
per yö
4.1.–5.1.
Hotel & Spa María Manuela sijaitsee lähellä kohdetta Mirador de la Reina. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja täyden palvelun kylpylän.
8/10 Very Good! (43 arvostelua)
El. Spa espectacular y el bufete perfecto. Otra cosa a destacar el encendido de Navidad. Parecía q estábamos. En una película. Navideña. Por como estaba el hotel. Nos ha encantado.. Volveremos

Arvosteltu 30.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel & Spa María Manuela
Balcon De La Cuesta Hotel

Balcon De La Cuesta Hotel

3 out of 5
Camino de la Cuesta Sn Llanes Asturias
Balcon De La Cuesta Hotel sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Andrínin näköalapaikka. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin sekä ulkouima-altaan ja ravintolan.
Excelente hotel, ideal para familias, una habitación doble con suficiente espacio, comida excelente y muy cerca de la más playas, se puede ir andando. Repetiremos sin duda.

Arvosteltu 30.7.2023

Avautuu uuteen ikkunaanBalcon De La Cuesta Hotel
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Andrin
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.