Lennot kohteesta Vraz

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Vraz

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 171 € ja yhdensuuntaisille lennoille 78 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2026. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Vraz – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
PRG
Menopaluumatkan hinta
167 €
Perillä Turussa

Lennot Vraz – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Vraz – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Vraz lähellä

HOTEL SMRŽ

HOTEL SMRŽ

3.5 out of 5
Sepekov 122 Sepekov Jihoceský kraj
Hinta on 52 € per yö ajalle 24.3. viiva 25.3.
52 €
per yö
24.3.–25.3.
HOTEL SMRŽ tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, omatoimisen pysäköinnin ja täyden palvelun kylpylän.
10/10 Exceptional! (6 arvostelua)
Very clean an spacious room. Bathroom very clean an good shower. Good breakfast, restaurant is really good 👍

Arvosteltu 30.1.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHOTEL SMRŽ
Pivovarský dvůr Lipan

Pivovarský dvůr Lipan

2.5 out of 5
Dražíc 50 Dražíc
Hinta on 68 € per yö ajalle 11.4. viiva 12.4.
68 €
per yö
11.4.–12.4.
Pivovarský dvůr Lipan sijaitsee lähellä kohdetta Alsova South Bohemian Gallery (galleria). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
10/10 Exceptional! (2 arvostelua)
Enkelt, helt och rent. Maten var mycket god om man gillar lokal husmanskost. De har eget bryggeri och ölen var en också bra.

Arvosteltu 29.7.2025

Avautuu uuteen ikkunaanPivovarský dvůr Lipan
Hotel Panská

Hotel Panská

3 out of 5
T.G. Masaryka 54 Bechyne South Bohemia
Hinta on 116 € per yö ajalle 23.3. viiva 24.3.
116 €
per yö
23.3.–24.3.
Hotel Panská sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Church of St. Matthew (kirkko). Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9,2/10 Wonderful! (29 arvostelua)
Oldish but clean and working, no complaints
A little bit oldish, not luxury but clean and nice hotel on the edge of plaza. Many restaurants within a few hundred meters but also the restaurant of the hotel was okay. Free parking place for motorcycles in the inner ward. I would visit this hotel again if I ever need a night stand in this ...

Arvosteltu 11.6.2019

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Panská
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Vacation home Olešná by Interhome

Vacation home Olešná by Interhome

Bernartice South Bohemia Region
Tämä loma-asunto tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi yksityisen uima-altaan ja keittiön.
8,8/10 Excellent! (10 arvostelua)
Toller service
War sehr sauber die Vermieter super nett. Haben immer gefragt ob wir noch fragen oder Probleme haben Pool service sehr gut .Nachbarschaft ruhig

Arvosteltu 24.8.2023

Avautuu uuteen ikkunaanVacation home Olešná by Interhome
Interhotel America

Interhotel America

3.5 out of 5
R. Weinera 2375 Pisek
Hinta on 90 € per yö ajalle 23.3. viiva 24.3.
90 €
per yö
23.3.–24.3.
Interhotel America sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Palackehon puisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
6,4/10 (11 arvostelua)
Faux 4 étoiles
Si vous n'avez pas le choix comme nous, une nuit suffit largement. L'hôtel n'est vraiment pas un 4 étoiles mais plutôt un 2 ou 3 étoiles. Le réceptionniste nous a fait croire que la piscine était payante pour 10€ par personne et notre fils voulait tellement y aller que nous avons cédé et payé 20€ ...

Arvosteltu 15.8.2024

Avautuu uuteen ikkunaanInterhotel America
Hotel U Kaplicky

Hotel U Kaplicky

4 out of 5
Budejovicka 2440 Pisek Jihoceský kraj
Hinta on 48 € per yö ajalle 29.3. viiva 30.3.
48 €
per yö
29.3.–30.3.
Hotel U Kaplicky sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Palackehon puisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ravintolan.
Avautuu uuteen ikkunaanHotel U Kaplicky
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Vraz
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.