Hotellit Auufer
Vertaa 522 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 56 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Auufer: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Auufer

Best Western Hotel Schmoeker-Hof

Best Western Hotel Prisma

Garner Hotel Elmshorn by IHG

PLAZA Premium Parkhotel Norderstedt

Hotel Mercator Itzehoe-Klosterforst

Altes Stahlwerk

Hotel Wittorf

Hotel Nordic

Hotel Breitenburg

Signature Hotel Skarv

Hotel Kirchspiels Gasthaus

The Great North - Hotel

Hotel Frederikspark

Landhotel Möllhagen

Einfelder Hof
Kohteeseen Auufer tutustuminen
Auufer tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Auufer ja sen lähellä kuuluu:
- Aukrugin luonnonpuisto
- HolstenThermen vesipuisto
- Wildpark Eekholt
- Designer Outlet Neumünster
- Neumünsterin eläintarha
- Wasserturm Elmshorn
- Elmshornin vesitorni
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Auufer, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Hampurin lentokenttä (HAM). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Auufer?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Auufer, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Auufer, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 182 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 20 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 189 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 22 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 222 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 194 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Auufer on 786 cm.
Auufer: Hotellitiedot
Majoitukset | 522 |
|---|---|
Halvin hinta | 56 € |
Korkein hinta | 227 € |
Suositut hotellit | Best Western Hotel Schmoeker-Hof, Best Western Hotel Prisma, Garner Hotel Elmshorn by IHG, PLAZA Premium Parkhotel Norderstedt, Hotel Mercator Itzehoe-Klosterforst, Altes Stahlwerk, Hotel Wittorf, Hotel Nordic, Hotel Breitenburg, Signature Hotel Skarv, Hotel Kirchspiels Gasthaus, The Great North - Hotel, Hotel Frederikspark, Landhotel Möllhagen, Einfelder Hof |
Viimeksi varatut hotellit Auuferebookersn tarkistamat arvostelut

Best Western Hotel Prisma


